2726
عنوان

دانشجوی پزشکی داریم اینجا؟

346 بازدید | 60 پست

بنظرتون درسای پزشکی سخته؟ من پرستاری تهران میارم بنظرتون برم پرستاری یا بمونم سال دیگه واسه پزشکی؟

اگه بمونم قطعا رتبه بهتری میارم

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..

اخه خیلیا میگن درساش خیلی سخته و یسری ها وسطش انصراف میدن☹ 

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگر علاقه داری بمون پشت کنکور. من که پزشکی نیستم اما هم سخته هم طولانی. دوستم بود یه مدت تصمیم گرفته بودبعد از ۵ سال بیاد بیرون بره مرکز لیزر تاسیس کنه خداروشکر منصرف شد. الآنم باید برای تخصص امتحان بده

اگر فکر میکنی قطعا میاری بمون چون حتما پشیمون میشی.رتبه ات چند شده؟

۴هزار

سخت نیست سنگینه همش باید درحال خر زدن باشی تفریحاتت کم میشه

عه . مثلا روزی چند ساعت باید درس خوند؟ 

2706