2726

چند وقتیه صبح ها که بیدار میشم با اضطراب پا میشم حالم بده 

انگار میخواد اتفاق بد بیفته 

ینی افسردگی گرفتم؟؟؟ چم شده خدا 

اینجور وقتا شما چی کار میکنید؟ 

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میتونه هشداری باشه برای کمبود ویتامین ها و افسردگی برو یه چکاب کامل بده تقصیر پاییز هم ننداز یه این قشنگی و زیبایی تابستون که بدتره همه گرما زده میشیم 😂

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی
پاییز امسال انگار نه انگار اصلاً معلوم نیست که پاییزه

تهران که قراره از سه‌شنبه ۱۰درجه سرد بشه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

همینه که همون اوله صبی استرس میکشین که من افسردگی دارم یا کلی فکره منفی میکنین دلیله این حاله بدتونه 

این اضطراب ممکنه برا همه پیش بیادو خوب شه . با استرس وارد کردن و انرژی منفی دادن از همون اوله صب به حاله بدتون پروبال داده میشه

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱

منم چند روزه حالم بشدت بده و کارم فقط گریس امروز شوهرم موند خونه برام یه عالمه کار کرد و نازمو کشید موهامو رنگ کرد یکم بهترم خدا کنه همینجوری بمونم مردم از بس گریه کردم این چند روز

پاییز امسال انگار نه انگار اصلاً معلوم نیست که پاییزه

چرا؟؟؟ فاز منفی نده گلم خودت چیکاز کردی که زیباش کنی؟؟! پاشو خوذتم حرکتی بزن. همه غرق مشکلی ولی زندگی جریان داره خودت باید لحظات ناب بسازی حتی توی کرونا با رعایت پروتکل ها.... 

مثلا محیط زندگیت رو زیبا کن 

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی
منم چند روزه حالم بشدت بده و کارم فقط گریس امروز شوهرم موند خونه برام یه عالمه کار کرد و نازمو کشید ...

اا چه خوب که شوهرت درکت میکنه 

بچه داری؟ 

دکتر رفتی؟ دارویی چیزی داده؟

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️
2706