2726

اب نمک غرغره کنه

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شاید باشه ولی ان شا الله که نیس، آب نمک قرقره کنه، به گلوش نمک بپاش، لیموی تازه و زنجبیل و عسل رو با ...

آبلیمو عسل دادمش ولی زنجبیل نریختم گفتم گرمه خیلی چون طبعشم گرمه

درست کردم غرغره نکرد فقط جوشانده خورد یه لیوان

خب باید عرغره کنه یه لیوان جوشونده هم فایده نداره باید خیلی بخوره

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙

قرقره سخته یکم آقایون تنبلی میکنن، به گلوش نمک بپاش، من خودم هرجایی میرم گلوم میسوزه شک میکنم زود نمک می پاشم به گلوم خیلی موثره نمیذاره باکتری و ویروس به بدن منتقل شه همونجا تو گلو مقابله میکنه این گفته ی من نیس تب سنتی میگه

قرقره سخته یکم آقایون تنبلی میکنن، به گلوش نمک بپاش، من خودم هرجایی میرم گلوم میسوزه شک میکنم زود نم ...

یعنی همینطور نمک خشک بریزه روی زبونش برن توی گلوش؟؟