2733
2734
عنوان

دانشگاه تهران یا شهید بهشتی

29535 بازدید | 57 پست

سلام بچه ها کسی هست اینجا دانشگاه تهران یا شهیدبهشتی خونده باشه یا خبر داشته باشه ازشون؟جو و فضای کدوم بهتره؟خوابگاه ها و کلا همه چیزشون.هردو رو میارم ولی بینشون شک دارم لطفا کمک کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قطعآ تهران بهتره. من هردوش رو دیدم 

من دیگه خانم دکتر خانه دار نیستم و شاغل شدم. بهر قیمتی هست دارم کار میکنم. شده تو خونه، ولی من از بیکاری و بچه داری و خونه داری صرف نفرت دارم. من برای کار و تلاش به دنیا اومدم. 
شنیدم خابگاه شهید بهشتی خوبه

خوابگاه وزارت علومش تو ولنجک، ولی داخلش خوب نیست اصلا 

من دیگه خانم دکتر خانه دار نیستم و شاغل شدم. بهر قیمتی هست دارم کار میکنم. شده تو خونه، ولی من از بیکاری و بچه داری و خونه داری صرف نفرت دارم. من برای کار و تلاش به دنیا اومدم. 

من دانشگاه تهران بودم کارشناسی

هیچ دانشگاهی باهاش قابل مقایسه نیست.جوش واقعا خوبه

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2738
از چه نظر؟خوابگاه یا فضای دانشگاه؟

فضای دانشگاه تو تهران بیشتر دست دانشجو هست. تو بهشتی اختیارات زیادی نداری. خوابگاه رو دقیق نمیدونم فقط میدونم خوابگاه بهشتی قدیمی و بد بود

من دانشگاه تهران بودم کارشناسی هیچ دانشگاهی باهاش قابل مقایسه نیست.جوش واقعا خوبه

از چند نفر پرسیدم گفتن خوابگاه های خوبی نداره .فضای شهید بهشتی هم قشنگ تره 

من اتفاقا شنیدم خوابگاه ولنجک از بقیه بهتره 

ولنجک هست ولی داخلش خیلی خوب نیست

از چه نظر؟خوابگاه یا فضای دانشگاه؟

من خوابگاهی نبودم

دانشگاه تهران همیشه یه دانشگاه تاثیر گذار بوده از نظر سیاسی و فرهنگی

ااز نظر رتبه جهانی هم که بهتره

نه که بهشتی بد باشه ولی اگه قرار به انتخاب باشه قطعا تهران بهتره

ولی اگه کسی رتبه اش به تهران نرسید بهشتی قطعا انتخاب دومه

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
از چند نفر پرسیدم گفتن خوابگاه های خوبی نداره .فضای شهید بهشتی هم قشنگ تره 

اگر دنبال فصایی بهشتی بهتر ولی اگر دنبال تدریس و دانشجویی و مسائل اصلی دانشگاه هستی تهران بهتره

2706