2737
2734
عنوان

خانوما ناف بچم بیایین یه لحظه😣

520 بازدید | 36 پست

خانوما ناف بچم سه روزه افتاده اما هنوز خود نافش برجسته هست کسی میدونه این برجستگی تو میره  یانه اخه خیلی بد دیده میشه از دیروز با سکه نافشو میبندم ولی تغییری نکرده عکسشم میزارم ببینید 

زندگی از اینی که هست اسون تر نمیشه پس تو قوی تر شو:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم میره برا دختر من ۴ ماه طول کشید تا بره با سکه اینا هم نبند نمیخواد 

فقط داخل نافش رو با الکل طبی شستشو بده

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2738

مال بچه منم بیرون بود

ب مرور میره داخل

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

من ناف بچم بعد از چهار روز فک کنم افتاد بعدشم خون نیومد.عیچماری نکردم فقط نذاشتن مثیف بشه.خودش خداروشکر خوب شد 

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄

سکه چرا؟ناع پسر من ی بند انگشت بیرون بود..ناف بند خریدم از داروخونه ی پارچه تمیز سفید گذاشتم رو نافش با ناف بند بستم ی هفته   رفت داخل الان که ی ماه و نیمشه دیگه نافش کاملا تو رفته و درست شده

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706