2733
2734
عنوان

این دختره چه شکلیه؟ 💓😍

| مشاهده متن کامل بحث + 2167 بازدید | 114 پست
پوستش یکم تیرس ولی گرما داره مثلا تیره سبزی طوری نمیزنه من میرم مسافرت اکثره اون مناطق اونطورن منظور ...

خوش اومدی عزیزم

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
وقتی نتتون ضعیفه لطفا عکس نذارید🤬🤬🤬🤬

گذاشتم نزن🤣☹️

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قشنگی عزیزم 😍 میگم یه سوال شما هم تا زمانیکه تو یه تایپیک هستید و ازش خارج نشدید حتی اگه عکس رو پاک کنن عکس واسه شما پاک نمیشه ؟ من الان از نظرات فهمیدم اسی عکس رو پاک کرده ولی عکس واسه من هنوز هست

چنان نماند و  چنین نیز نخواهد ماند 
2731
قشنگی عزیزم 😍 میگم یه سوال شما هم تا زمانیکه تو یه تایپیک هستید و ازش خارج نشدید حتی اگه عکس رو پاک ...

چون شما بروز رسانی رو میزند و صفحه مجدد بارگذاری نمیشه

وقتی رفرش کنید مجدد بارگذاری میشه و دیگه پاک شده ها رو نمیبینین

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2738
برنگرد چیزجالبی نزاشت😂😂😂😂

😉🌹

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
چون شما بروز رسانی رو میزند و صفحه مجدد بارگذاری نمیشه وقتی رفرش کنید مجدد بارگذاری میشه و دیگه پاک ...

اهان اره فقط به روزرسانی رو زدم

چنان نماند و  چنین نیز نخواهد ماند 
برنگرد چیزجالبی نزاشت😂😂😂😂

😐

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
خوشگلی اسی خدا برای پدر مادرت حفظت کنه ببخشید دیر گذاشتی عصبی گونه رفتار کردم😂😂😂

خاهش عزیزم💋💓

2706