2726
عنوان

توروخدا علائم زایمانه

189 بازدید | 33 پست

خانما ۳۶هفتمه چن روزم دل پیچه و اسهال داشتم که میگن علائم زایمانه بعضی وقتا سرپا بودنی واژنم تیرمیکشید الان نشستم خونه مادرشوهرمم پدرشوهرمم روبه رومه ازخجالتم نمیتونم پاشم یبار توسونوگفتن دهانه رحمتو اندازه میگیرم الان همونجام تیرمیکشه یعنی دهانه رحمم بازمیشه علائم زایمانه 

برا بعضیا هست.منم سر اولی دقیقا اول سی و هفت دل پیچه وبرون روی داشتم آخر ۳۶ زایمان کردم

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من خیلی کمردرد داشتم دو هفته قبل از زایمانم به بیمارستانی که قراره زایمان کنی زنگ بزن علایمت رو بگو ...

کمر درد دارم ولی شدید نیس اصلا اون حدی نیس که مهم باشه الان که نشستم فقط واژنم توش تیرمیکشه 

کیسه ابم پاره شد.دردام با امپول فشار بود.ولی چیزی که میگین دردهای اولیه هستش که بدن داره اماده میشه.

یعنی اگه اینا درد زایمان باشن من چقد طول میکشه زایمان کنم 

2706