2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تونیک سی گل. گلاب نزن ب پوستت کدر ومات میکنه😑

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈
روغن بادوم شیرین  عالییییه

منافذو بزرگ نمیکنه🤔🤔🤔😐😐

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈
2738

جوانه گندم،     خوردن ویتامین ای ،زینک پلاس، ماسک  سیب و گلاب،ماسک  خیار،و  خوردن سبزیجات تازه و اینکه وقتی ارایش میکنی حتما قبل خواب صورتتو بشوری و همین طور وقتی میخوای ارایش کنی صورتت تمیز باشه چون روی صورت یه سری الودگی ها از محیط میشینه و وقتی  که ارایش کنی مثلا وقتی که کرم پودر بزنی باعث میشه اون الودگی ها وارد پوستت بشه و پوستت کدر و بی حال باشه حتی باعث لکه پوستی هم میشه و سعی کن وقتی جلو افتاب میری ضد افتاب بزنیی و اینکه برای مصرف روزانه  هیچوقت هیچوقت کرم پودر استفاده نکن بخصوص کرم پور سنگین برای مصرف روزانه یه ضد افتاب عالیه

2706