2733
2734
عنوان

من همونم که قرار بود 40 روز دعا بخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 1706 بازدید | 335 پست

برای دوستانم  هم لطفا دعا کن  و هر چیزی که خودت دوست داری بخون

@h_sadat    

@sayeh6859    

@rahaa98    

@maman_baha    

@ملکاجان    

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای دوستانم  هم لطفا دعا کن  و هر چیزی که خودت دوست داری بخون @h_sadat     ...

ممنون مائده جان به یادم بودی

ان شاءالله شما و بقیه دوستان هم حاجت روا بشید 💚

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2728
برای دوستانم  هم لطفا دعا کن  و هر چیزی که خودت دوست داری بخون @h_sadat     ...

ممنونم خواهر عزیزم که همیشه بفکرمی ان شاالله خدا بهتون سلامتی و دل خوش بده    

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
برای مادرشدن دوستم صدیقه سادات @عشقم_محمد     برای آرامش وعاقبت بخیری وخوشبختی  د ...

عزیزم ممنونم قوربونت برم❤️

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

عزیزم برا خونه دار شد دوستم فرشته @rahaa98     و اینکه صاحب 2 تا بچه خوبم بشه تو اون خونه زندگی کنن

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
2738

سلام عزیزم خدا خیرت بده اسمم فائزست برای ازدواجم هر دعایی صلاح میدونی بخون انشاالله به حق ۱۴ معصوم عاقبت بخیر بشی❤منم به حاجت دلم برسم🙏

خدایا شکرت که هوامو داری🙏💕خدایا شکررررت که تونستم استخدام رسمی آموزش و پرورش بشممم❤خدایا شکرت تمام تلاش هام نتیجه داد و من الان یه خانم معلم موفق هستم🥰الهی هزاران بار شکررررررت
عزیزم برا من میشه دعا کنی؟؟؟ ،یادت نره😔 ب شدت محتاج دعای تک تک شما هستم حتی ی صلوات

هرچی دوست داری بگو برات میخونم 

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

عزیزم برای نی نی دار شدن خالم و زن عموم هم دعا کن خیلی وقته چشم به راهن🙏❤

خدایا شکرت که هوامو داری🙏💕خدایا شکررررت که تونستم استخدام رسمی آموزش و پرورش بشممم❤خدایا شکرت تمام تلاش هام نتیجه داد و من الان یه خانم معلم موفق هستم🥰الهی هزاران بار شکررررررت

@مهسیما۷۳    

عزیزم برای نی نی دار شدن خالم و زن عموم هم دعا کن خیلی وقته چشم به راهن🙏❤

وووییییی ننه حتما 😘😘😘😘😘😍😍

آرزوم هست همه مامان بشن 

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2706