2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الان میان میگن فقططط طلاق😑😅

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
2456

واقعأسخته..من هم شوهرم هم ننش این مدلی هستن..فقط بایدسرب سرشون نزاری وپاپیچشون نشی که چته وچی شده وفلان...بزارتوخودش باشه تاخودش بیادسمتت توهم مثل خودش رفتارکن

خدایا شکرت..
2714
واقعأسخته..من هم شوهرم هم ننش این مدلی هستن..فقط بایدسرب سرشون نزاری وپاپیچشون نشی که چته وچی شده وف ...

نه بابا نمیشه یه روز میخواد بره خارج یه روز میخوادبره جنوب یه روز میخواد یه شغل بزنه فردا یه شغل دیگه اصلا ارام قرار نداره

من خودم دمدمی مزاجم . ولی اگه رفتار طرف مقابلم ثابت باشه منم متقابلا تغییر نمیکنم . ولی یه دوست داشتم هر روز یه شخصیت جدید داشت خیلی گاو بود🐄🐄🦓🦓

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
نه بابا نمیشه یه روز میخواد بره خارج یه روز میخوادبره جنوب یه روز میخواد یه شغل بزنه فردا یه شغل دیگ ...

خب اگه میدونی فقط در حد حرفه وعمل نمیکنه درسته که اذیت میشی..ولی بهانده

خدایا شکرت..
2706