2733
2734

اکه اره چی خواسته بودید؟؟چی گفته بودید

زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی رسند انقدر زیباست این بی بازگشت گز برایش میتوان از جان گذشت

یا پنج تن رفتیم سزارین عمل قلب باز نبود که

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

فقط ب مامانم گفتم مامان اگ طوریم شد تورو خدا مراقب دخترم باشه

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2738

نه والا هزیزم.چه وصیتتی.فقط از خدا خواستم زود تموم شه بچه ام رو ببینم

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

اره من هر روز دارم وصیت میکنم😂بهش گفتم تا یسال حق نداری زن بگیزی خواستی زن بگیری بچمو میدی ب مامانم میکشمت سربچم نامادری بیاری.هرکیم خواستی بگیری از من خوشکلتر نباشه.بیشتر از منم حق نداری دوسش داشته باشی.بهش زیاد توجه نمیکنی.😂

فقط ب مامانم گفتم مامان اگ طوریم شد تورو خدا مراقب دخترم باشه

انگار ادم واسه بار دوم اینطوری بیشتر حس میکنه درسته؟فکر کنم چون یه بچه داره همش نگران اونه

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

من که اگه یه کلمه بگم وصیت فک‌کنم تیکه تیکم کنه شوهرم بعدم قهر کنه خودم بعد زایمان حتما باید برم بهش بگم غلط کردم😐شانس ندارم کسی قربون صدقم بره بگه از این حرفا نزن😑

🌸اللهم عجل لولیک الفرج🌸 زیاد به خوشبختی دیگران تو دنیای مجازی غبطه نخورین😉عاشق خودت باش تا بقیه هم دوست داشته باشن:))

از وقتی ۴ ماهه باردار بودم  به شوهرم میگفتم  مراقب بچم باش  نزار سر نوشتش مثل خودم بشه و ارین حرفا

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 
من حسن بهم میگه اگه ی روزی باردار بشم خودم از این دنیا میرم ولی بچم میمونه بخاطر همین وصیت میکنم حتم ...

هیچ وقت این حرفو نزن گلم انرژی منفی به خودت نده ان شاالله صحیح و سالم بچتو بغل میکنی

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده
2706