2726

چیکار کنم خیلی ناراحتم می‌بینیم همینجور داره ضرر میکنه خودش هیچی نمیگی ولی من میفهمم

قرار چیکار بشه این بورس لعنتیییییییی

خداروشکر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الان یه عده دوستان میگن بورس صبوری میخواد ولی تو ایران صبر ایوبم جواب نمیده تا پول مردم بدبختو کامل به صفر نرسونن دست بردار نیستن

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

بالاخراه می ره بالا؛تو غصه نخور .خود کرده را تدبیر نیست.الان وضع همه همینه

خدای خوب و مهربونم می دونم این روزهای سخت هم می گذره؛ ولی توی این روزها تو تنهام نزار❤🙏من کنکور۱۴۰۰رو به بهترین شکل ممکن می دم؛من مطمعنم ک موفق می شم💪🧠💗من مطعنم که با پسری پولدار خوشگل پاک سالم خوشتیپ کارمند ازدواج می کنم💏💗خدایا برای تو براورده کردن آرزوهام چیزی نیست پس برآوردشون کن💞🤲🙏

مجبوری بیخیالش باشی تا حداقل برسه به پول خودمون یا شایدم سود.من که میگم چک نکن به شوهرم چون جز اعصاب خوردی چیزی نداره .الانم شدیدا پول لازمیم

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
2706