2737
2739
عنوان

از صبح خیلی گریه کردم..دلم شکسته

| مشاهده متن کامل بحث + 881 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ببخشید اینو میگم من شنیدم بعضیا نرمالن و باردار نمیشن پاهاشونو بعد رابطه بالا بگیرن، البته بستگی به مشکل داره شاید یکی از دلایل این باشه

تنبلی تخمدان نداری؟ شاید مشکل از شوهرته

بخدا جاضرم بهم بگن شما دو تا بچه دار نمیشین..هر دو نفرتونم مشکل دارین..ولی این انتظار و سرکوفت تموم ...

مشکل از خودشه 

حتما بفرستش دکتر تا دیگه سرکوفت نزنه بهت

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
نه نمیره....میگه من مشکلی ندارم که بخواد ضعیف باشم....یه بار تو عقد رفته گفتن خوبی..ولی شش سال گذشته ...

من یه دختر ۶ ساله دارم ..برادومی شوهرم ازمایش داد مورفولوژی و تحرک اسپرم صفر بود ....اصلا دلیل نمیشه چند سال پیش خوب بوده الانم خوب باشه ...من دخترم بعد از ۶ سال جلوگیری در عرض ۳ ماه حامله شدم ...الان اکثر مردا مشکل دارن به خاطر اعصابشون

بخدا جاضرم بهم بگن شما دو تا بچه دار نمیشین..هر دو نفرتونم مشکل دارین..ولی این انتظار و سرکوفت تموم ...

خيلي دنبال درمان و اين چيزا باش درست ميشه انشاالله.تا٤٢سالگي هم وقت داري اما حتما از همين فردا شوهرتو بفرست ازمايش

آقا اگه مخالفی ریپ نکن که دعوا درست کنی عقده هاتو بخوای خالی کنی!!!اگه خیلی دنباله دعوایی بیا رو در رو.من مجازی دعوا نمیکنم.😌
2738
آسپرین رو بدون تجویز نباید خورد .مشورت الکی ندید

کی گفته ؟؟؟ بالای ۳۵ سال میشه خورد شبی نصف من از دکتر شنیدم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد دعا کنین به حق حقانیت صلوات مشکل کار همسرم حل بشه و کار ثابت داشته باشه 

ببین ب همسرت بگو عزیزم بچه میخوای؟!خیلی خب حاظر شو باهم بریم دوتامون چکاب کامل بدیم ببینم مشکل چیه ک بچه دار نمیشیم.

اگ این کار رو انجام نمی دی پس بچه هم بی بچه!از اسمون ک بچه برامون نمیاد.

اگه از ته دلش بچه بخاد حاظره ب هر دری بزنه.

هیچ کسی و هیچ چیری ارزش اینکه گریه کنی نداره دنیااا دار مکافات هست هرکسی ب نوبه ی خودش بار گناهانش رو ب دوش داره

خدای خوب و مهربونم می دونم این روزهای سخت هم می گذره؛ ولی توی این روزها تو تنهام نزار❤🙏من کنکور۱۴۰۰رو به بهترین شکل ممکن می دم؛من مطمعنم ک موفق می شم💪🧠💗من مطعنم که با پسری پولدار خوشگل پاک سالم خوشتیپ کارمند ازدواج می کنم💏💗خدایا برای تو براورده کردن آرزوهام چیزی نیست پس برآوردشون کن💞🤲🙏
نه نمیره....میگه من مشکلی ندارم که بخواد ضعیف باشم....یه بار تو عقد رفته گفتن خوبی..ولی شش سال گذشته ...

شما یه بار برو آزمایش کلی  جوابو بیار بهش بگو دکتر گفته سالمم و احتمالا مشکل از شوهرت. 6 سال گذشته احتمال داره تو این سالا مشکلی پیش اومده باشه. ماشالا اعتماد به نفس شوهرت عین قدیما که بچه دار نمیشدن میرفتن زن میگرفتن و فقط ایراد از زن میدونستن

عزیزم من برات دعا میکنم

حدیث کسا زیاد بخون

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

درسته ، گاهی خدا همه جوره میخواد امتحانت کنه، نمیدونم چه حکمتیه که بعضیا تا اراده میکنن چیزی که میخوان رو بدست میارن، بعد گذشتشون رو ببینین زندگیه سالمی نداشتن.بعد بعضیام مثل ما نمیدونن به کدوم مشکلشون فکر کنن کدومو حل کنن.اول از همه واست آرزوی آرامش دارم و بعدشم اینکه سلامتی و داشتنه یه نی نی ناز . دعا معجزه میکنه، در حق هم دعا کنیم .

ببین ب همسرت بگو عزیزم بچه میخوای؟!خیلی خب حاظر شو باهم بریم دوتامون چکاب کامل بدیم ببینم مشکل چیه ک ...

بعضی اوقت میگم حتما من ادم خیلی بدی هستم..که خدا از بچگی اینقد برام مشکل درست کرو...ولی وقتی بدجنسای دیگرانو میبینم میگم خدایا منکه به کسی ازار ندارم..حسادت ندارم...سرم تو کار خودمه...دیگه چرا باید اینجوری اذیتم کنی

2706