2737
2739
عنوان

از صبح خیلی گریه کردم..دلم شکسته

881 بازدید | 40 پست

بچه ها دیدین تو زندگی هر چی مشکله سر راه یه نفر سبز میشه....چهار ماه پیش دزد خونمو زد و تمام وسایل جهیزیه منو برد...چند ساله خانه دارم ولی چون همسرم ورشکسته کرده بود هیچ وقت از تو کارتون در نیوردمشون..چون خونه هام خیلی کوچیک بود....امروز قراره با حکم قاضی دزدو بگیرن ولی چه فایده اون سابقه داره و وسایلو فروخته و زندان رفتن براش مهم نیست......از طرفی ام 37سالمه و  باردار نمیشم...همه چیزم نرماله ولی نمیشه که نمیشه که نمیشه...همسرم امروز گفت شانس منه دیگه...ملت پیش ابشون میریره روی پای دوست دخترشون طرف حامله میشه..اونوقت ما کلی رابطه داریم..حاملگی در کار نیست...خیلی دلم شکست....چرا اینجوری میشه...چرا هر چی سختی و گرفتاریه روی سر من هوار میشه...منکه بد هیچ کسی رو نمیخوام...چرا خدا باهام اینجوری میکنه.....خیلی داره ازمایشم میکنه...بی پولی و گرفتاری همسرم اوایل زندگی داغونم کرد...بعد تا خواستم کمر راست کنم..دزدی شد....الانم که شوهرم بهونه بچه رو میگیره....چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بمیرم برای دلت 😭😭😭😭😭😭

هرکسی با ی مشگلی دست و پنجه نرم می کنه؛عزیز دلم ب خودت روحیه بده حتما ی خیر و مصلحتی هست ک خدا توی  بچه دادن صبر می کنه🤲❤

خدای خوب و مهربونم می دونم این روزهای سخت هم می گذره؛ ولی توی این روزها تو تنهام نزار❤🙏من کنکور۱۴۰۰رو به بهترین شکل ممکن می دم؛من مطمعنم ک موفق می شم💪🧠💗من مطعنم که با پسری پولدار خوشگل پاک سالم خوشتیپ کارمند ازدواج می کنم💏💗خدایا برای تو براورده کردن آرزوهام چیزی نیست پس برآوردشون کن💞🤲🙏

شبا قبل از خواب اسپرین بخور باورت میشه منم بعد از ۷ سال به خاطر غلظت خون بچه دار نمیشدم هیچ دکتری هم نمی فهمید ولی دکتر اخریم ۱۰ تا نوشت خوردم بعد از یه سیکل قاعدگی باردار شدم

اللهم صل علی محمد و آل محمد دعا کنین به حق حقانیت صلوات مشکل کار همسرم حل بشه و کار ثابت داشته باشه 
2738

هرکسی یه جور با مشکلاتش درگیره 

ان مع العسر یسرا

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
نه نمیره....میگه من مشکلی ندارم که بخواد ضعیف باشم....یه بار تو عقد رفته گفتن خوبی..ولی شش سال گذشته ...

پس همسرت مشکل داره

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
نه نمیره....میگه من مشکلی ندارم که بخواد ضعیف باشم....یه بار تو عقد رفته گفتن خوبی..ولی شش سال گذشته ...

حتما بفرستش.ولي قبلش كلي بهش ويتامينو چيزاي مقوي بده.

آقا اگه مخالفی ریپ نکن که دعوا درست کنی عقده هاتو بخوای خالی کنی!!!اگه خیلی دنباله دعوایی بیا رو در رو.من مجازی دعوا نمیکنم.😌
2706