2726

تو خونه واقعا مشکله

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مگه نميدوني ؟ دوباره بسته شدن

واقعا. همه شهرها؟

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری
نه همه جا هشداره موج دومه خواهر

ای خدا😭

دیشب داشت میگفت هر کی ماسک نزنه  باهاش برخورد میشه وجریمه

من‌یکی که از کسانی که مراعات نمیکنن نمیگذرم

به خدا با ۳ تا بچه از اسفند پارسال پوستم کنده شد تو خونه

والا من زيرنويس شبكه ٦ رو خوندم كلي نوشته بود سه چهار روز پيش 

ممنون عزیزم

میدونم عزیزم خیلی سخته ورزش نکردن.  واز اون سخت تر ورزش کردن داخل خونه هست.

ولی چاره ایی نداریم دیگه.

چون باشگاه ها رعایت نمیکنن. 

اگه خصوصی میتونی بری برو. یعنی خودت و مربی باشی فقط. 

ولی تعداد زیاد اصلا نه. چون ریسک هست و پرخطر. 

مخصوصا شما که ۳ تا بچه داری عزیزم.

من بعد از اینکه باشگاهمون رو بستن ۱ ماه خصوصی رفتم فقط با مربی ۳ نفر بودیم ولی هزینه زیاد. 

الان دیگه نمیرم.چون ۴ جلسه نتونستم بدم گفت هزینش سوخت شد. چون اول گفته بود سوخت نمیشه ولی بعدش زد زیرش. 

الان دیگه داخل خونه تمرین میکنم با دمبل و حلقه و برنامه های آموزشی.

ببخشید طولانی شد.🤭🤭🤭🤭

آخه این انصافه؟؟؟؟؟؟ 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔3 بار تعلیق کاربریم کردید.آخه به کدامین گناه؟؟؟😔😔کاش.............................. باز یه چی بگم باز هنوز نیومده تعلیق میکنید باز.😔😔😔😔😔😔                 لطفا دیگه یکم مراعات کنید.😚😚😚😚😚

نتونستم برم

آخه این انصافه؟؟؟؟؟؟ 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔3 بار تعلیق کاربریم کردید.آخه به کدامین گناه؟؟؟😔😔کاش.............................. باز یه چی بگم باز هنوز نیومده تعلیق میکنید باز.😔😔😔😔😔😔                 لطفا دیگه یکم مراعات کنید.😚😚😚😚😚
میدونم عزیزم خیلی سخته ورزش نکردن.  واز اون سخت تر ورزش کردن داخل خونه هست. ولی چاره ایی نداری ...

ممنونم عزیزم😘