2737
2734
واقعا؟عزیزم خداکمکت کنه واست دعامیکنم زودی خوب بشی...متوجه نشدی ازکجاگرفتی؟

نه متوجه نشدم.جای خاصی هم نرفتم

۳۸ هفته هم هستم

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هم از آخر بهمن که کرونا اومده نرفتم اصلاح آرایشگاه

خودمم خیلی بلد نیستم ابروهامو نابود کردم حسابی

بالاخره محیط آرایشگاها بسته هست شاید خود آرایشگر که روی صورت آدم کار میکنه ناقل باشه ماسک هم در این صورت فایده نداره

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
2728
2738

دوستاااااااااان

کرونا وحشتناکههههه

رعایت کنید تو رو خدااااا 

الان وضعیت همه جای ایران قرمز

آمار مبتلا شده ها از اون اوایل بهار که توی اوجش بودیمم بیشتره

بخدا ابروهامونو خودمونم میتونیم کمی مرتب کنیم یا مثلا اصلاح صورت رو از نت یاد بگیریم خودمون بند بندازیم

ولی امان از وقتی که کرونا بگیریم

تو رو خدا رعایت کنید تا وضعیت حداقل زرد بشه بچه ها بتونن برن مدرسه

ارایشگاه واجب تره یا مدرسه دانش اموزا؟

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
واقعا؟ از بهمن نرفتی؟ چه بد برو برس بخودت بده اینطوری

منم نرفتم ارایشگاه خودم همه کارای رو که ارایشگر میکرد برام انجام میدم مگه قرار حتما بری ارایشگاه که به خودت برسی

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
چرا  مگه چی شده که شوهرش بیچاره شده؟

صورت پر مو چند ماه تصور کن

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
منم نرفتم ارایشگاه خودم همه کارای رو که ارایشگر میکرد برام انجام میدم مگه قرار حتما بری ارایشگاه که ...

دقیقا موافقم باهات

والا منم نرفتم 

ابروهامو خودم مرتب میکنم بندم یاد گرفتم برا خودم میندازم 

حالا من رنگ مو نمیذارم ولی کسایی که میخوان بذارن خب اونم خیلی ساده اس و با یه سرچ کوچیک تو نت میشه همه فوت و فن هاشو یاد گرفت

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2706