2703
2553
عنوان

یک کد اومده از طرف سازمان مالیاتی کشور کسی میدونه واسه چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 19 پست
عزیزم  پیام برای من نیمده برای مامانمه خب الان در دسترسم نیست فقط زنگ زد گفت یه کد رهگیری مالیا ...

اگر کد رهگیری مالیاتی براشون اومده حتما یه پرونده مالیاتی دارند . برن اداره دارایی شهرشون بپرسند . 

عزیزم  پیام برای من نیمده برای مامانمه خب الان در دسترسم نیست فقط زنگ زد گفت یه کد رهگیری مالیا ...

کار مهمی باشه باهاتون تماس می گیرن

ولی راهکارش همون رفتن به امور مالیاتی هست

شایدم کاربری بوده شماره موبایل رو اشتباه داده و برای مادر شما اس رفته 

گرچه دارایی اول کد تایید دریافت می کنه 

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کار مهمی باشه باهاتون تماس می گیرن ولی راهکارش همون رفتن به امور مالیاتی هست شایدم کاربری بوده ...

عزیزم میگم اگه مسکن مهر پارسال ۹۸خریده باشی بعد یکی دوماه قبل بنام وکالت بخوره مالیات تعلق میگیره به کسی که خریده؟

🌺☝️دونه صلوات برای کارمون درست شه مهمونم کن خدا عوضشو بهت بده🌺خدایا برام معجزه کن بهت ایمان دارم چون معجزه تو دیدم🌺خدایا توکلم وامیدم به توست🌺کاربر جدید نیستم فحش دادم نی نی یار ۳منوترکوند🤪😢😢😢
عزیزم میگم اگه مسکن مهر پارسال ۹۸خریده باشی بعد یکی دوماه قبل بنام وکالت بخوره مالیات تعلق میگیره به ...

اطلاع ندارم عزیزم 

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
2456