2733
2734

همه اش خوابم مياد هر كاري ميكنم دلم به درس نميره اولا خيلي ذوق و انرژي داشتم ولي حالا ندارم نميدونم چم شده ؟ 

بايد آزمون بدم و خيلي هم نياز دارم قبول بشوم 

خواهش ميكنم راهنماييم كنيد ؟؟

حاجتي سخت دارم خدايا فقط تو ميتوني توكلم به توست 🤲🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به هدفتو انگیزت فک کن 

يك صفحه كه خوندم سريع گيج خواب ميشم انگار صد ساله نخوابيدم ديروز چهار بار خوابيدم اونم خواب عميق 

هر كي ندونه من تا حالا تو عمرم نخوابيدم 

2738
اگر علاقه باشه درس خوندن تفریحی برات

علاقه دارم يكسره ميخوام بخونم ولي خوابم ميبره و زود خسته ميشم بلند ميشم شيش دوره خونه ميگردم دوباره ميشينم سرجام 

يك صفحه كه خوندم سريع گيج خواب ميشم انگار صد ساله نخوابيدم ديروز چهار بار خوابيدم اونم خواب عميق&nbs ...

من خودمم ب شدت اینجوریم ینی کتابو باز میکنم بدنم شل میشه😂 ولی ی داه اینه ک خودتو مجبورکنی وقتایی ک انرژی بالایی داری شرو کنی ب درس خوندن حتی اگ خوابت گرفتو چیزی نفهمیدی بازم بخونی .اون حس اجبار برات عادی میشه اون  موق میگی من ک دارم وقتمو میزارم حداقل بخونم .درمورد انگیزه و هدفم خیلی تاثیر گذاره عکساشو بزار بک گراند گوشیت شبا بهشون فک کن خود ب خود انرژی میاد برات

خودم دنیامو میسازم ^^)
من خودمم ب شدت اینجوریم ینی کتابو باز میکنم بدنم شل میشه😂 ولی ی داه اینه ک خودتو مجبورکنی وقتایی ک ...

ممنونم عزيزدلم سعيم رو ميكنم 

به هدفتو انگیزت فک کن 

راستي ميترسم به هدفم فكر كنم هروقت فكر ميكنم آره قبول ميشم اونجا الان مشغول كارم دقيقا برعكس ميشه براي همين اصلا فكر نميكنم ميترسم به خودم انرژي بدم 

2706