2726

کسی هست ؟

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهاما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش هم نمی رسن . . .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگر منظورت پای هست میتونم راهنماییت کنم

من روی گوشیم نصبش کردم بعد از کد معرف هر چیزی که میومد من بدونه تغییر دکمه nextرو میزدم ولی بعدش توی نت دیدم که مثلا یه جایی باید تغییر میدادم مثلا اونجایی که usa بوده رو باید تغییر میدادم حالا مشکلی نداره؟؟امکانش هست برم تغییرش بدم ؟؟

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهاما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش هم نمی رسن . . .
بله عزیزم میتونی راهنماییم کنی؟

برنامه رو از گوگل پلی نصب میکنی بعد اطلاعاتتون درست وارد میکنی بعد یکی باید بهت کد معرف بده ک بتونی وارد برنامه بشی و اینکه هر ۲۴ ساعت باید بری برنامه رو فعال کنی چون فکر نکنه ربات هستی هی هر ۲۴ ساعت باید وارد برنامه بشی بعد از ۳یا ۴ روز باید حلقه تشکیل بدی و اونایی ک پای دارن رو بیاری تو حلقه ات و اینکه هی بتونی کد معرفتو ب بقیه بدی اینجوری ماینینگت میره بالا 

این ماه دیگه ...
من روی گوشیم نصبش کردم بعد از کد معرف هر چیزی که میومد من بدونه تغییر دکمه nextرو میزدم ولی بعدش توی ...

اطلاعاتت باید درست باشه اگه اشتباه باشه ب مشکل میخوری

از طریق فیس بوک فعال کردی ؟؟؟ 

این ماه دیگه ...
بله عزیزم میتونی راهنماییم کنی؟

و اینکه یکی از مراحل مهم تایید تو ارز دیجیتال بلاک چین هستش که باعث ارزش گذاری ارز میشه یعنی اگه ارزش گذاری بشه هر پای میشه نزدیک ۲۰ هزار تومن و هرچی بیشتر بشه خب راحتتر میتونی خرجش کنی و چیزهای خوبی بخری 

این ماه دیگه ...
اطلاعاتت باید درست باشه اگه اشتباه باشه ب مشکل میخوری از طریق فیس بوک فعال کردی ؟؟؟ 

نه از طریق شماره همراه 

شماره همسرم با اسمه خودم  یعنی به مشکل میخورم ؟

باید پاکش کنم از اول نصب کنم ؟؟

و اینکه یکی از مراحل مهم تایید تو ارز دیجیتال بلاک چین هستش که باعث ارزش گذاری ارز میشه یعنی اگه ارز ...

الان اینی که گفتی یعنی چی؟باید چکار کنم؟هیچی در موردش نمیدونم 

2706