2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اوایل همون قطره های مرکز بهداشت میدادم بعد زیتوکید دادم گاهی هم اون وسطا dha میدم، زیتوکید همچی توش داره ایرانیه ارزونه ولی پسر من مزه ش رو دوست نداره به زور میدم بخوره

2728
اوایل همون قطره های مرکز بهداشت میدادم بعد زیتوکید دادم گاهی هم اون وسطا dha میدم، زیتوکید همچی توش ...

چون ایرانی بد مزس میگم ی چیزی بگیرم ک اذیت نشه

ببخشید بچه تون چند وقتشه؟ برا زیر ۲ سال هم میشه شربت داد؟

اره حتی برای زیر یکسال هم میشه فقط دوزش فرق میکنه رو بروشورش اینطوری زده من پسرم ۱۸ماهشه از وقتی اونو بهشمیدم اشتهاش دوبرابر شده 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
چون ایرانی بد مزس میگم ی چیزی بگیرم ک اذیت نشه

من با آب قاطی میکنم گولش میکنم ذره ذره میریزم تو دهنش وسطا هم باز آب خالی بهش میدم مزه ش رو زیاد حس نکنه نمیدونم اینطوری دیگه خاصیتی داره واسه ش یا نه!

اره حتی برای زیر یکسال هم میشه فقط دوزش فرق میکنه رو بروشورش اینطوری زده من پسرم ۱۸ماهشه از وقتی اون ...

قربون دستت هر وقت دیدیش اسمشو بهم بگو ، پسر من اشتهاش افتضاحه وزنشم که نگم افتضاحتره😥

من با آب قاطی میکنم گولش میکنم ذره ذره میریزم تو دهنش وسطا هم باز آب خالی بهش میدم مزه ش رو زیاد حس ...

با اب ک فک نکنم اخه من یبار اینجا پرسیدم میشه قطره استامینوفن رو قاطی با چیزی بدم ب بچه گفتن تاثیرش خیلی کم میشه پسر من خیلی بد داروعه براش قطره اهن خارجی گرفتم انقد خوشمزس حد نداره ولی وقتی میبینه داروعه نمیخوره منم مجبورم به زور بریزم تو حلقش🤕

قربون دستت هر وقت دیدیش اسمشو بهم بگو ، پسر من اشتهاش افتضاحه وزنشم که نگم افتضاحتره😥

اره پسر منم افتضاحه🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️۱۸ ماهشه ۹/۵کیلوعه😐😐

با اب ک فک نکنم اخه من یبار اینجا پرسیدم میشه قطره استامینوفن رو قاطی با چیزی بدم ب بچه گفتن تاثیرش ...

من همچیو با آب قاطی میکنم چکار کنم اصلاااا نمیخوره به قول شما قطره آهنش خیلی خوشمزه ست (لیپوزوفر) اونم باید با آب قاطی کنم، رو قطره آهن دیدم نوشته میشه بریزید داخل آب اشکال نداره، ولی مولتی ویتامین رو نمیدونم تاثیرش کم میشه یا نه مجبورم با آب بدم ، آخه دست به خفه شدنش هم خیلی خوبه یبار با قطره استامینوفن کلا نفسش قط شد منم از اون روز با آب قاطی میکنم☹

2706