2703
2553
عنوان

کیا موهاشونو کراتین صافی کردن بیاین سؤال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 30 پست

من خودم به هیچ آرایشگری اعتماد ندارم سال نود و شش سه تومن پول دادم موهامو برام یک دست استخوانی کنه از نه صبح تا ده شب نشستم سرم نابود شد تاول زد موهام بلند و پر بود پایه برام هشت درآورد موهامو رنگساژ خاکستری زد گند زد تو سرم موهامو تیره کردم یک سال تمام تقویت کردم که موهای داغونم رو درست کنم تازه من موهام خرمایی بود اگه مشکی بود دیگه چند ساعت باید می‌نشستم موهام ضخیم هم نبود رنگ و مواد درجه چهار استفاده میکنن پول درجه یک رو میگیرن مواد رو خودت بخر فقط دستمزد بده 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..
حتما خودت ارایشگری ؟  درسته ؟ خب خیلیاشون میگن ماندگاری فلان چیز انقده ولی اصلا نیست ، یا میگن ...

عزیزم بهترین ارایشگرا برای اینکه پول واسشون بمونه میان رنگ تاریخ مصرف گذشته میزنن ب کله مشتری اصلا اعتماد نکن حیفه موهات 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

مواد رو خودت تحقیق کن با کیفیت ترینش رو بخر

ببر ارایشگر برات انجام بده

اینجورم نیس که بعده کراتین موهاتو به امان خدا ول کنی ، کلی رسیدگی و شامپوهای مخصوص داره

اگر موهایی داری که ریشه ضعیفه کراتین نکن چون به شدت میریزه

ریه هات باید سالم باشه. تو این کرونا ریسکه به ریه اسیب بزنی بیشتر فکر کن اونام که میگن بو نداره بازهم موادشون همون مقدار اسیب زاس و به شدت سرطانزا

اگه نگهداریت خوب باشه ۶ماه برات میمونه ولی بعدش دوباره باید انجام بدی وگرنه موهایی داغون خواهی داشت

خودم ارایشگرم

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2714
حتما خودت ارایشگری ؟  درسته ؟ خب خیلیاشون میگن ماندگاری فلان چیز انقده ولی اصلا نیست ، یا میگن ...

نه گلم ارایشگر نیستم

ولی بدبینم نیستم

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!

من اولین بارم هستش ک کراتین انجام دادم... وقتی دیدم موهای دوستم بلند و صافه گفت من هر6/7ماه کراتین انجام میدم منم جوگیر شدم.... ولی چیزی ازریزش مونگفت بمن... واقعا اگه ریزش داشت خودش ک موهاش سالی1/2بار کراتین نمیکرد

یعنی وقتی انجام میدی تااخر باید هی انجام بدی؟

مثل رنگ کردنه یک بار که انجام بدی تا وقتی کوتاه نکنی اثرش رو مو هست. اینجوری نیست که مواد کراتین بره و موی طبیعی خودت بیاد سرجاش

متاسفانه اگه میخوای موهات خوب باشه ، بله. بعده مدتی موها داغون میشه

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
مثل رنگ کردنه یک بار که انجام بدی تا وقتی کوتاه نکنی اثرش رو مو هست. اینجوری نیست که مواد کراتین بره ...

اهان ممنون اخه من ۱۹ سالمه و موهام فره و کمی وز داره دوست دارم صاف شه ولی کراتین و اتو مو کشیدن و همه اینا عوارض دارن هیچ راه دیگه ای که عوارض نداشته باشه نیست؟

دختر مغرور خاص💜
اهان ممنون اخه من ۱۹ سالمه و موهام فره و کمی وز داره دوست دارم صاف شه ولی کراتین و اتو مو کشیدن و هم ...

اگه رنگ نداره پروتیین تراپی کن یا المنت انجام بده 

2706