2737
2734
عنوان

حساسیت های اول ازدواج

765 بازدید | 78 پست

خانوما من کلا یکم دخترحساسیم از نظر ارتباط بین همسرم و زن های دیگه 

تازه عقد کردیم و خیلی هم دوسش دارم و همین دوست داشتن خساسترم کرده، دانشجو ارشد شهر دیگست و تو کلاسشون خودش و یه دختره است، و چون کلاساشون رو فشرده گذاشتن صبح تا شب دانشگاهه و در ارتباط با اون دختر، از یه طرف استاد راهنماش خانومه و 7 الی8 سال بزرگتره اماخیای باهم جورن، مثلا یه اسم کوچیک همسرم صدا میزنه و میگ من جای خواهربزرگترتم. میدونم خودم دانشگاه رفتم ولی واقعا برام قابل قبول نیست اینقد راحتی 

خیلی دارم اذیت میشم، سرزنشم نکنین که حساسی فقط درکم کنین بگین چکار کنم واقعا سخته برام اینک همسرم با 2 خانوم دیگ از صبح تا شب در ارتباطه و راحتن یکم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه تو هم با مردای دیگه راحت صحبت کنی شوهرت ناراحت میشه؟؟ 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
2738

فقط نزار بفهمه حساسی

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
2706