2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من  تو بارداریم صورتم کلی لک افتاده بود ...رو گونه هام ...بعد بارداری یه مدت پماد ضد لک  که الان اسمش یادم نیست استفاده کردم بهتر شد اما به مرور زمان خدا روشکر بطور کلی رفع شد

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
من داشتم کک و مک خیلی ریز با لایه برداری از بین رفت البته ب مرور زمان

چه مدت عزیزم؟خواهش مبکنم کامل برام بگو

چ لایه برداری؟

مثلا کک و مکات خیلی زیاد بود؟ارثی بود؟یعنی از اول بود؟

2738

عمه ی من تو روستا بود بخاطر افتاب صورتش خیلی لک داشت یک سال ب صورت مداوم مساک خیلر میذاشت عالی شد صورتش نفص لکه هاش رفت 

خیارو حلقه حلقه میکرد در حد دو دقیقه با اب خیلی کم میپخت رنده میکرد میذاشت رو پوستش

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️

من امتحان کردم. خیلی کمرنگ شده بود تو یه هفته. اما تنبلی کردم ادامه ندادم. باید یک تا دو ماه انجام بدی. هر روز یه پیاز کوچولو رنده کن، با پنبه آبش رو بزن کل صورتت. بعد یه ربع تا بیست دقیقه هم با آب خنک بشور. آب برنجم شنیدم. اما برای من آب پیاز عالی بود.کل صورتم رو هم سفیدتر کرده بود

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
چه مدت عزیزم؟خواهش مبکنم کامل برام بگو چ لایه برداری؟ مثلا کک و مکات خیلی زیاد بود؟ارثی بود؟یعنی ا ...

بچه بودم تو کوچه بازی میکردم افتاب میخورد لک انداخت بعد میخواستم لیزر کنم دکتره بم گفت با لایه برداری سطحی هم میرن با لایه بردار یه سال طول کشید تا کامل رفت 

هنوز هم صبر من به قامت بلند آرزوست...🌱
2706