2726
عنوان

بگین که حالم بده نمیتونم تحمل کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 54 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره من بی عرضه ام اصلا  من یه بچه ۱۵ ساله بودم  الان ۱۸ ام  هیچیک بهم یاد نداد&nbs ...

ایندفعه بگو اقای محترم رو مبل خونت ننشستی که جمع کن هیکل نحستو خواهر مادررنداری خودت برو ور دل اونا بشین خودتو پهن کن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2728
من نمیدونستم چکار کنم واقعا فکر کردم اگه چیزی بگم میگه من کاری نکردم یا برام بد میشه

ن مطمئن باشید واسه شما بد نمیشه میشه بی سروصدا اینکارو مردی یجوری بزنیش ک صداش در نیاد وبفهمه چ کارکثیفی کرده

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
ایندفعه بگو اقای محترم رو مبل خونت ننشستی که جمع کن هیکل نحستو خواهر مادررنداری خودت برو ور دل اونا ...

آنقدر اعصابم خورده دوست دارم پیداش کنم بزنم تو صورتش 

اصلا بکشمش 

که چرا موقعی ک من بچه بودم و چیزی نمی فهمیدم این چیزا برام پیش اومد

اره من بی عرضه ام اصلا  من یه بچه ۱۵ ساله بودم  الان ۱۸ ام  هیچیک بهم یاد نداد&nbs ...

الان من دارم بهت یاد میدم، مدیونی بعد از این صدات درنیاد. تا دیدی کسی دست و پاش داره خطا میره شفاف و رسا اعتراض کن. آقا جمعتر بشین لطفا پات داره میخوره به من راحت نیستم. آقای محترم لطفا دستت رو از پشت صندلی من بردار راحت نیستم. کسی هم لمس نابجا کرد عمدی قشنگ برمیگردی سرش داد میزنی میگی مرتیکه عوضی بی خانواده یه بار دیگه دستت هرز بره پلیس رو، راننده رو، پدرم رو مردم رو هر کی در دسترسه خبر میکنم پدرت رو دربیارن. بلندم بگو که اطرافیان بشنون و طرف حواسش رو جمع کنه

من شروع میکنم به داد و فریاد و فحش دادن. موقعی ک دانشجو بودم تو اتوبوس میرفتم شب یکی از صتدلی عقب پاشو اورده بود لای صندلیم اول ترسیدم چیزی نگفتم ، برگشتم بگم نکن اینکارو دیدم داره میخنده چندش حرومزاده. کاتر رو زدم رو انگشتش و نصف شبی تو اتوبوس شروع کردم به فحش دادن و جیغ زدن. راننده ها و مسافرا اومدن اینم خودشو زد به خواب. دیدم طرفداریمو میکنن جرات پیدا کردم ، تف کردم تو صورتش جلوی همه. بی آبروی خالص شد. راننده انداختش ی صندلی آخر اتوبوس . هنوز فکرشو میکنم دلم خنک میشه

باورت میشه چند ساله دارم ب این اتفاقا فکر میکنم  چرا اون موقع چیزی نگفتم  انگار لال بودم ...

حق داری ادم میترسه چون اونجا تنهاس همیشه اخم کن و تشر برو تا عوضی خودشو جمع کنه من یه بار تو تاکسی اینکارو کردم وقتی داشتم پیاده میشدم حالشو گرفتم آشغال 

من شروع میکنم به داد و فریاد و فحش دادن. موقعی ک دانشجو بودم تو اتوبوس میرفتم شب یکی از صتدلی عقب پا ...

کاتر چی هست ؟ من فقط تنها کاری ک میتونم بکنم اینکه بزنم طرفو 

روی بحث کردن ندارم

ببین حتما برخورد کن و دادو بیداد راه بنداز خودشونو جمع کنن.تو سرویس و ماشین و اتوبوس من ی همکار داشتم مرد روانی مثلا ب هوای اینکه خودکار ازت بگیره از دستت میکشید و کلا دستتو میگرفت تا خودکارو بگیره قشنگ معلومه مریض بود.ولی خودشو میزد ب اون راه ک مثلا لوده و شوخم.ی بار انچنان سرش دادزدم گفتم اقای فلانی یا خودکار بیار با خودت وقتی میای بخش ما یا اجازه بگیر .موصوع خودکار نبود خودشم فهمید چون از تو دستت میکشید ک دستتو لمس کنه.

ولی همون شد با من دیگه اون رفتارو نکرد البته ب کارش ادامه میدادا ولی با من نه حتی وقتی خودکارم رو میز بود میخندید چون بد ضایع شده بود میگفت خانم فلانی اجازه هست😄😄😄.

در مورد اون پیرمردم باز خودت بهتر میدونی اگه طرف مریض جنسیه حتما برخورد کن ولی ی موقع پیش میاد ناخوداگاه میشه ی بار تو سرویس دانشگاه بودیم بعد ازین تریپ هنریا هست پسرا موهاشونو فر میکردن مثل رحمان و رحیم پایتخت😄😄😄 پسره جلوی صندلی من بود منو دوستام پشت بعد من اومدم بلند شم صندلی جلو رو گرفتم یهو انگشتام رفت تو اون موهای لامصبش گیر کرد😆😆😆😆مگه درمیومد دوستام ترکیده بودن از خنده 😄😄بعضی وقتا پیش میاد ولی اینکه افراد بیمار تو هرسنی حتی پیر تو ماشین و تاکسی وجود دارن قابل انکار نیست

2706