2737
2739
عنوان

بگین که حالم بده نمیتونم تحمل کنم

560 بازدید | 54 پست

یه آقای آشنایی بود تو سرویس همش یجوری میشد کنار اون می نشستم

هی خودشو میزد به من 

وقتی پیاده میشد اول من باید میشدم 

بعد خودشو میکشید ب من و میرفت 

یبار گفتم برو اون ور ولی بازم ادامه داشت 

یبار دیگه هم سوال اتوبوس شدم ی آقای پیری دستشوگذاشت پشت صندلی من یجوری ک میخورد بهم 

نمیدونستم چیکار کنم 

به خدا تو این موقعیتا هنگ میکنم اما تا سال ها بهش فکر میکنم چکار کنم خیلی تاثیر بدی روم داره باعث فشار روانی میشه 

من دختر زیبا و چادری هم هستم 

جات رو عوص کن سرپا وایسا اگر با اتوبوس میری اخم کن تشر کن .سکوت بدترین راهه در مقابل ایم حرکت ها 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

آزار جنسی .... متاسفانه خیلی از زنهای ما این آزار رو دیدن 

من یک زن،خواهر ،همسر ،مادر  نیستم . من یک آگاهی ام . یک روح اصیل ک ب زمین اومدم تا رشد کنم و تجربه کنم.آگاهی متصل ب شعور مطلق هستی،در راه رسیدن ب کمال.ب آرامش رسیدم و آرامش من ب هیچ عامل بیرونی وابسته نیست. آرامش من از درون من می‌جوشد مثل چشمه ای جوشان از لابلای سنگلاخ......
2738

حداقلش اینه که برگردی حسابی چپ چپ به طرف نگاه کنی اگربازم از رو نرفت بهش تذکر بدی

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸

متاسفانه خانومایی هستن ک با داشتن چادر تن ب هرکاری میدن و ابروی چادری هارو بردن و از اون بدتر مردای کثیفتری هستن ک ب این چیزا نگاه نمیکنن فقط میخوان خودشون ارضا کنن

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️

چرا سکوت میکنی؟ وقتی سکوت میکنی یعنی یا خوشت میاد یا بیعرضه ای...

بلند بگو آقا جمع کن خودت رو میخوام رد بشم. چهار بار ببخشید بگو تا همه کنار نرفتن رد نشو که دستمالی نشی. کنار آقا میشینی کیفت رو بذار وسطتون و کلا بهت تعرض شد بلند بگو آقا مگه کنترل دست و پات رو نداری؟ خجالت نمیکشی؟

همین شماهایی که سکوت میکنید این آدما رو وقیح کردید

چرا سکوت میکنی؟ وقتی سکوت میکنی یعنی یا خوشت میاد یا بیعرضه ای... بلند بگو آقا جمع کن خودت رو میخوا ...

اره من بی عرضه ام اصلا 

من یه بچه ۱۵ ساله بودم 

الان ۱۸ ام 

هیچیک بهم یاد نداد 

متاسفانه خانومایی هستن ک با داشتن چادر تن ب هرکاری میدن و ابروی چادری هارو بردن و از اون بدتر مردای ...

من نمیدونستم چکار کنم واقعا فکر کردم اگه چیزی بگم میگه من کاری نکردم یا برام بد میشه

2706