2733
2739
عنوان

بیایین از بد ترین مزاحم هاتون تو خیابون بگید😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 26000 بازدید | 205 پست

ک..... 

یهوووو اسی خوابش برد

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه بار داشتم می رفتم یه پسر بهم گفت موهات شبیه گوسفند میمونه منم گفتم خفه شو .بعد یه پیر مرد با این ...

خاک بر سرش

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

داشتم تو پیاده رو میرفتماز کنار دیوار اصلا اصلا هم‌ هواسم نبود تو خیال تودم بودم که یهو حس کردم یکی پشتمه نزدیکمه یهو یکی دستشو گزاشت رو ب.ا.سنم ترسیدم به قول خودم هییییییی کشیدم با دستم زدم تو شکم مرده و یه سری حرفا زدم بهش که فقط از رو ترس بود یهو نگاه کردم دیدم یه مرده با جلد کرمی کثیییف صورتش سیاه شبیه کارتون خوابا بود یهو گف هییییییسسس راهشو کج کرد رف😭😭😭😭

تا دوروز از ترس میلرزیدم

2731

اسی شب شد و همچنان موندیم تو حماری قطره چکونی مینویسی؟

خدایا جوری باش که نیاز به کسی نباشه                                                            خودت عاقبت بخیرم کن خدا جونم❤

مزاحمت بد که بخواد اتفاق بدی بیفته نداشتم خداروشکر.

ولی خب گاهی تیکه و متلک بود که بهترین کار سکوته بنظرمن چون اونا دوست دارن جواب بدی و کل کل کنن

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
داشتم تو پیاده رو میرفتماز کنار دیوار اصلا اصلا هم‌ هواسم نبود تو خیال تودم بودم که یهو حس کردم یکی ...

😱😱😱😱 خدا رحمت کرد اسی کاری انجام نداد

خدایا جوری باش که نیاز به کسی نباشه                                                            خودت عاقبت بخیرم کن خدا جونم❤
2738
داشتم تو پیاده رو میرفتماز کنار دیوار اصلا اصلا هم‌ هواسم نبود تو خیال تودم بودم که یهو حس کردم یکی ...

وای الهی بگردمت این مزاحمت نیست تجاوز حساب میشه.

به هرنوع دست درازی ای تجاوز میگن.

اگه حالت بهترنشده برو مشاوره.

😱😱😱😱 خدا رحمت کرد اسی کاری انجام نداد

اره خیلی ترسیدم خیلی گنده بود یا و از بند کولم گرفت که نرم اونور خودمو با شدت کشیدم کیفم موند دست اون۰😐

خودم رفتم اونور کیفو انداخت رف 😭

خاک بر سرش

خیلی سریش بود میخواست ببره خونه دعوای بدی شد .خدا خیر پیر مرده رو بده  روز بعدش رفتم مدرسه گفتن دعوا شده سر یه دختر از خونه کشیدنش بیرون من گفتم خالی نبند اون من بودم اما ازخونه شون بیرون نیومدم میخواستن ببرن اونم دونفر 

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
چیزی درباره شرت نگف؟

عاشق اهنگ اهای خوشگل عاشق بودم و هستم یعنی عاااااشقاااا😍😍😍😍

2706