2737
2734
عنوان

یه سوال نقره ای😲😲

89 بازدید | 12 پست

من به بدلیجات خیلی حساسیت دارم ولی تا حالا از نقره استفاده نکردم بنظرتون گردنبند نقره هم حساسیت میاره چیکار کنم راهکار بدید طلا نمیشه خرید من دلم‌میخواد گردنبند بپوشم😭

از من گذشت و من نیز از او بگذرم ولی با چون منی به غیر محبت روا نبود😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکرنکنمنقره برات حساسیت بیاره دوست منم طلا حساسیت داره ولی نقره نه

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2731

منم به بدلیجات حساسیت دارم ولی نقره باعث حساسیتم نمیشه

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
فکرنکنمنقره برات حساسیت بیاره دوست منم طلا حساسیت داره ولی نقره نه

واقعآ آخه میترسم گردنم بشه سیاه از حساسبت الانم سیاه شده عادت به طلا دارم یکساله فروختم‌الان‌گردنم سایه داره میشه روز به روز بدترمیشه😢

2738
نه فقط بدلیجات حساسی... امتحان کن اگه دیدی بدنت واکنش نشون داد بدون بدنت باکلاس ِ جز طلا قبول نمیکنه ...

🤣🤣😂😂

واقعآ آخه میترسم گردنم بشه سیاه از حساسبت الانم سیاه شده عادت به طلا دارم یکساله فروختم‌الان‌گردنم س ...

باید امتحان کنی عزیزم.

تو نت سرچ کن ببین چی خوبه بزنی سیاهی گردنت بره

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
منم به بدلیجات حساسیت دارم ولی نقره باعث حساسیتم نمیشه

خداکنه منم به نقره نداشته باشم از کجا بفهمیم نقره اصل میدن بهمون

خداکنه منم به نقره نداشته باشم از کجا بفهمیم نقره اصل میدن بهمون

نمیدونم عزیزم از جای معتبر بخر

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر