2410
2553
عنوان

هاپو کوچولو

| مشاهده متن کامل بحث + 899 بازدید | 88 پست

واااای من ی توله پاپی گرفتم 

ساعت 10 شب خریدم 10 صب با گرررریه بردم پس دادم

من حیاطنداشتم تو ی جعبه بود

تا صب فقط وق زد ن من ن شوهرم نخابیدیم 

بابغض لبخند بزن   بگذار شیطان سجده کند به عظمت غروری که هرگز نشکست   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی دوچ میدارم .....ولی دور و بری هام  نمیزارن ...مبگن حیوون پرستی تو 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

من عاشق هاپو و پیشی کوچولوام 🥺🥺🥺🥺

کمی آهسته تر دنیا💫🌏                                                         به شلاق🎭تو در بندم................                                            دگر هرگز🛑به روی تو،دمی حتی نمیخندم🤐                              به حدم میزنی🥺اما.....به جرمی که نمیدانم🤷‍♀️                          به حکم✊تلخ تقدیرت🤢گرفتار شب تارم🌃.......                       ........
2456

باید از شیر میفتاد بعد میگرفتینش یعنی حد اقل۲ماه بعد

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
واااای من ی توله پاپی گرفتم  ساعت 10 شب خریدم 10 صب با گرررریه بردم پس دادم من حیاطنداشتم تو ...

اولش شبای اول از مادر جدا می شن بیتابی می کنن 

سگ ما که از دو ماهگی پیشمونه  از شب سوم ۹ می خوابه تا ۷ صبح 

سخته نگهدایشون باید واقعا وقت بزارین ، از بعد دوماهگی کم کم دستشویی رفتن رو یادش بده ، ببرش بیرون هردفعه دستشویی کرد بهش یه جایزه بده ، یه خوراکی کوچیک . حتما ببر دامپزشک هم واکسن بزنه ، هم سوالی داشتی برا غذاش اینا راهنماییت میکنن ضمنا بهت میگه بعد کدوم واکسن دیگه میشه بیرون بردش . کم کم دندون درمیاره وسایل و هرچی دستش برسه دندون میزنه ، باید براش دندونی و عروسک بگیری که با اونا سرگرم بشه ، ماجرا زیاد داره نمیدونم چی رو بگم ، سوال داشتی بپرس 

2714

عکسسسس

کمی آهسته تر دنیا💫🌏                                                         به شلاق🎭تو در بندم................                                            دگر هرگز🛑به روی تو،دمی حتی نمیخندم🤐                              به حدم میزنی🥺اما.....به جرمی که نمیدانم🤷‍♀️                          به حکم✊تلخ تقدیرت🤢گرفتار شب تارم🌃.......                       ........
اولش شبای اول از مادر جدا می شن بیتابی می کنن  سگ ما که از دو ماهگی پیشمونه  از شب سوم ...

اره اونشب شبی بود ک تازه جداش کردیم اوردمش

واااای همش جیش میکرد 

غذا میخاااااس 

زجری بود برا خودش😕😕

بابغض لبخند بزن   بگذار شیطان سجده کند به عظمت غروری که هرگز نشکست   
من عکس دخترم و سگمونو بذارم تا استارتر بیاد

😅😅😅🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😘😘😘

نشسته روش😂😂😂😂😂😂😂😂

له شد🤦‍♀️🤦‍♀️😅😅

2706