2726
عنوان

هاپو کوچولو

899 بازدید | 88 پست

یکی خیلی داشت با بچه یکیشو گرفتیم مامانش گرگی بود و پدرش از این خیابونیا. بچه شده دو رگ . الانم شیر خواره. دیشب گرفتیمش. اگ کسی چیزی از نگهداری سگ میدونه بم بگه یا قبلا داشته

مسئولیت خیلی خیلی بزرگیه. چون به شما عادت میکنه. حتما یه سرچ گوگل بزنید. مطالب مفید خواهد آمد براتون. انقدر نکته هست که مجال تایپ نخواهد داشت کسی. روی همین حساب، سرچ کنید و از مطالب سایت ها استفاده. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیرخواره که نباید جدا بشه ، دو ماهگی میتونین از مادرش جداش کنین ، بعدم دیگه شیر نمیخواد . 

دیگ صاحبش گف میتونین ببرین براش شیر بخرین بزارین تو جایی چیزی پیشش. همین کارو کردم میخوره. فقط الان میتونم با خودم ببرم روزی نیم ساعت دوری چیزی بزنه ؟ دوس داره این کارو یا فعلا بچس و خوشش نمیاد؟ اصلا چیزی بلذ نیسم

2728

عکس بفرس

من پادری وگلدوزی میفروشم                    اگه خواستی درخواست دوستی بده توضیح بدم. گلدوزی هم میفروشم.                               اینکه من پادری میفروشم نشان دهنده اینه که من میخوام مستقل باشم👑😍     اگه باهام مخالفی لطفا ریپ نکن چون انگونه ادب خودت فاش میشود.               اقایون درخواست دوستی ندن تو تاپیکام نیان😑من لایک ندوست ریپ دوست😍کاربری قدیمم ترکیدن این کاربری برای دونفره 

منو لایک کن عکس فرستادی

من پادری وگلدوزی میفروشم                    اگه خواستی درخواست دوستی بده توضیح بدم. گلدوزی هم میفروشم.                               اینکه من پادری میفروشم نشان دهنده اینه که من میخوام مستقل باشم👑😍     اگه باهام مخالفی لطفا ریپ نکن چون انگونه ادب خودت فاش میشود.               اقایون درخواست دوستی ندن تو تاپیکام نیان😑من لایک ندوست ریپ دوست😍کاربری قدیمم ترکیدن این کاربری برای دونفره 
2706