2726

طلا پایین نمیکشه فوقش ۳۰۰ ۴۰۰ تومن کی دیدین طلا بیاد به قیمت قبلش

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرتون طلا بالاتر میره .والا یه تحلیل گر گفت ک دولت میخواد نوسان گیری کنه.رو طلا  و میاد پای ...

آره طلا میره تا 1 و 500 و دلار تا 40 تومن 

یکی از فامیلامون تو سپاه هست گفت تا آخر 8 همه چی میاد پایین به خاطر انتخابات دیگه نمیدونم راست یا دروغ

عشق فقط(پیتزا) 💜
آره طلا میره تا 1 و 500 و دلار تا 40 تومن  یکی از فامیلامون تو سپاه هست گفت تا آخر 8 همه چی می ...

آره بخاطره انتخاباته من داییم توی لندن صرافی داره گفتم دلار گفتش که دلار سودشو کرده تمام ریسکه الان سرمایتو بزاری گفت بزار بعد انتخابات آمریکا 

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍
2728