2733
2734
عنوان

خانمای باردار خواهش میکنم بیاین یه مشکلی برام پیش اومذه

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 88 پست
واي خدا زود دو هفته ي ديگه بشه برم قلبشو ببينم ميزنه 😍

سلام خودمون قبلا با هم حرف زده بودیم یادته. منم دیروز رفتم ازمایش تیتر بتا حدود ۱۲۰۰۰ خورده ای بود و همونجا مستقیم رفتم دکتدم تو خود مطب سونو کرد گفت داخل رحمیه خدا را شکر ولی هنوز خیلی زوده واسه رویت قلب جنین برو دوهفته دیگه بیا. یه عالمه هپارین و شیاف و آ اس آ و ویتامین دو نمونه بهم داد گفت تا وقتی برای سونوی بعدی میای استفاده کن 

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خودمون قبلا با هم حرف زده بودیم یادته. منم دیروز رفتم ازمایش تیتر بتا حدود ۱۲۰۰۰ خورده ای بود و ...

واي خدارو شكر

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
چند روز بعد موعدت 1200 بود

روز سی و هشتم سیکلم بودم  یعنی بیست و نه مرداد پری شدم دیگه نشدم روز جمعه یعنی پنج مهر آز بتا تیتر دادم این شد 

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
2728
چند روز بعد موعدت 1200 بود

۱۲۰۰ نه دوازده هزار و خورده ای بود خورده ایش یادم نیس😀😀😀

منظورت نمیفهمم عزیزم از هفته 3 و نیم. ببین از روز اول پریودی حساب میکنی میشه هفته 3 و نیم؟ یا منظورت ...

الان دوباره نگاه کردم سونوگرافی هامو

من ۳۰ ام تخمک گذاریم بود که رابطه داشتیم

آزمایشم ۱۲ ام ماه بعد مثبت شد با بتا ۵۶

اولین سونوگرافی ۱۵ ام بود که ساک بارداری ۶ میلی دیده ولی مطمئن نبود چون هنوز نمای ساک بارداری طبیعی نداشته. ۱۵ ام بتا هم تکرار کردم که ۱۵۰ بوده.

سه و نیم هفته تو ذهنم بود ولی زودتره انگاری. اینجا هنوز موعد پریودم نرسیده بود.

با همه اینا به خاطر دردهای شدیدم چند بار دیگه رفتم آزمایش و سونو و هر بار چون زود رفته بودم حاملگی طبیعی رو ندیدن، همش میگفتن ممکنه نابجا باشه یا سقط کنی. حتی بهم مسکن هم ندادن که دردهامو کم کنه.

2738
َون ننرفتم بابا تازه دیروز رفتم تو هفته 5. من خیلی زود فهمیدم باردارم قبل موعد آزمایش دادم. تخمک کگذ ...

ببین اگه هفته پنج یا ششم رفتی قلب تشکیل نشده بود 

نندازیش

صبر کن تا هفته ده یا چهارده 

بعضی بچه ها دیر قلبشون تشکیل میشه به اینا میگن نخبه😍

والا....بعد ۱۳هفتگیم انقدر با آز وسونو استرسم دادن دیگه داشتم سکته میکردم ...به زور رسوندم ۸ماهم...خ ...

بسلامت انشاالله زایمان کنی منم ۸ ماهمه🙂

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدارو شکر
بسلامت انشاالله زایمان کنی منم ۸ ماهمه🙂

قربونت...انشاءالله شمام بسلامتی زایمان کنی ونی نیتو بغل بگیری....پس زایمانمون همزمانه...

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍