2737
2734

من روز 14 بعد تخمک گذاری هستم دکتر بهم گفت بارداریت خارج از رحمه! بتامم 101!! سه روز قبل موعد رفتم 30 بود. بعد 3 روز بعد تکرار کردم شد 101. هیچ علائم درد و لک بینی تهوع و... ندارم. یعنی دکتره الکی گفته که من برم سونو؟ اخه ادرس سونوی همکارشم داد با اینکه رفتم بودم درمانگاه و درمانگاه سونوگرافی بسیار خوب خودش داره. 

اره بابا چرت ميگن دكترتم عوض كن همش بهت استرس ميده كه تا اخر بارداري پدرتو در مياره مگه نميگي سونو رفتي اوكي بوده؟ 

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
مامان من داداشمو که باردار بود گفتن خارج رحمه ولی خیلی از دکترای الان هیچی حالیشون نی
شازده کوچولو به حرفش ادامه داد : « شماها خیلی زیبایید اما تو خالی هستید برای شما نمی شود مرد البته مطمئناً گل من هم از نگاه یک رهگذر عادی ،شبیه شماست؛ اما برای من او خیلی مهمتر از همه ی شماست،به خاطر اینکه او تنها گلی است که به او آب داده ام،تنها گلی که او را در زیر حباب شیشه ای قرار داده ام ،تنها گلی که برایش حفاظی درست کرده ام،تنها گلی که کرمهای روی آن را کشته ام البته به جز دو یا سه کرمی که برایش تبدیل به پروانه شوند او تنها گلی است که به غرولندها یا خودستاییها،یا گهگاه سکوت او گوش داده ام. به خاطر اینکه او گل سرخ من است.🧸🫀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الکی هم گفته باشه شما باید بری سونو

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2728
اخه زوده ساک حاملگی معمولا هفته 6 تشکیل میشه 

ساک حاملگی ۵ هفته تشکیل میشه

کیسه زرده و جنین اصولا ۶ هفته مشاهده میشه و ازوقتی که جنین و کیسه زرده مشاهده شد،دو هفته بعد قلب قابل تشخیصه...

ایشونم چه مشکوک ب خارج ازرحمی باشه چه نباشه باید سونو بره تا ساک حاملگی مشخص بشه کجاست. 

آره هنوز زوده بذار هفته 8 برو سونو. پیش یه دکتر خوب برو ببین اون چی میگه

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
اره بابا چرت ميگن دكترتم عوض كن همش بهت استرس ميده كه تا اخر بارداري پدرتو در مياره مگه نميگي سونو ر ...

َون ننرفتم بابا تازه دیروز رفتم تو هفته 5. من خیلی زود فهمیدم باردارم قبل موعد آزمایش دادم. تخمک کگذاریمم دیر اتفاق افتاده بود. سونوگرافی باید بری ببینی ساک تشکیل شده یا نه. ولی این اصلا مجال نداد من بهش بگم تخمک من دیر ازاد شده و تازه روز 14 بعد تخمک گذاریم همون آن گفت خارج رحمی!! 

2738
باتوجه ب حرف دکترت حتما دکتر برو. بعضیا توخارج رحمی علامتی جز بتاشون ندارن. و وقتی میفهمن که لوله رح ...

سونو که قطعا میرم ولی خب الان زوده برمم هیچی نشون نمیده. بعدشم عدد اولیه بتا مهم نیست رشد بتا مهمه که من سه و نیم برابر شد بتام. 

مگه بار اول سونو کردی نگفتن داخل رحمیه.پس چرا دکترگفته تکرار کن چقدر اذیت میکنن آدمو

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼

من ی هفته بعد موعدم رفتم تونست با واژینال تقریبا جنینو تشخیص بده اگ برات مهمه ی جای خوب بری جنین یا ساک رو میتونن پیدا کنن

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706