2726
عنوان

۲کیلو کم کردم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 30 پست
شروع کردم گلم الان هفته سومم..قبلا زیاد رژیم گرفتم بیخیال شدم ولی ایندفه دگ میتونم😁💪 بیشتر ب خاطر ...

عزیزم.منم منتطر نی نی ام.ان شاالله دوتامون مامان شیم زودی زود😍

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم ۷۵ بودم ۱۰ روز  قبل بامداد خمار خودم رژیمو شرو کرده بودم بعدشم همرا شدم با بامداد الان ۷۳ ام💃💃💃💃💃

بروبالا😃😃😃😃😃💃💃💃

There is GOD💚💚💚   ..                                               
از ۱۹ شهریور تا امروز دوهفته

ایولاااا بدون ورزش؟ از تغذیه کم کردی

علی عزیزم   خاک برسرت با این اخلاق گندت   قدرمو بیشتر بدون   فقد منم ک میتونم تحملت کنم  خدا نگهم داره واست  
منم ۷۶ میخوام بشم ۶۵

شروع کن عشقم😍😍😍

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
ایولاااا بدون ورزش؟ از تغذیه کم کردی

آره فقط تغذیه ای...هیچی روهم حذف نکردم نه برنج ن نون.حتی جوجه و کوبیده هم خوردم ولی فقط طبق کالری مصرفیم

آره فقط تغذیه ای...هیچی روهم حذف نکردم نه برنج ن نون.حتی جوجه و کوبیده هم خوردم ولی فقط طبق کالری مص ...

عع پس کالری شماری جواب میده😍من اضافه وزن داشتم ورزش میکردم خوبم پیشرفته بودم ک خداخواسته باردارشدم الان نمیخام خیلی اضافه وزن بیارم تو بارداری تو گروه بامداد خمار ی چیزایی خوندم برای بارداری پس همونو رعایت کنم 

علی عزیزم   خاک برسرت با این اخلاق گندت   قدرمو بیشتر بدون   فقد منم ک میتونم تحملت کنم  خدا نگهم داره واست  
عع پس کالری شماری جواب میده😍من اضافه وزن داشتم ورزش میکردم خوبم پیشرفته بودم ک خداخواسته باردارشدم ...

نه عزیزم رژیم بارداری نداریما.بذار زایمان کردی کوچولوتو از شیر گرفتیش بعد رژیم بگیر عزیزم..خدارو شکر ک مامانی.وایه منم دعا کن طبیعی حامله شم 

2706