2733
2734
عنوان

کیا شوهرشون اینجوریه😬😬😬😬

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 57 پست
بخدااااا😂 واسه من موقع رانندگی هی دست میزنه بهم 😐میگممم نکننن میگه دلم میخواد

این دیگه زشته تو خیابون..درست کسی نمیبینه ولی عکس العمل تون و می بینند من اصلا دیگه شوهر نمیکنم اگه مردا اینطوری رفتار کنند 

بلاخره یه جا ازم امضا خواستن این موفیقت و مدیونتون هستم 😭😭💪🏻💪🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تلوزیون رو ببر تو اتاقت😄

تیوی تو اتاقم دارم اما مامانم نمیزاره میگه زشته اون میاد واسه تو تو بری اتاقت

اینقد دوسش دارم که بعضی وقتا یادم میره تون دوسم نداره      
اخه میخواستم روز عروسی اسمامون بره تو شناسنامه بعدم انقده پرروه اگه عقد میکردیم تا عروسی صبر نمیکرد

خب کسی که بخواد کاری بکنه مه تو صیغه هم مجبورت میکنه که😔

واقعا نمیدونم چرا ی سری از هم جنسام اینقد گندن خب بابا این همه وقت صب کردی ی یالم دندون سر ..... بزار دیگه😒

2731
دقیقا.

😂😂😁

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
بخدااااا😂 واسه من موقع رانندگی هی دست میزنه بهم 😐میگممم نکننن میگه دلم میخواد

همینقدر پررو به خدا ینگ پا جلو مردا کم میاره

2738
این دیگه زشته تو خیابون..درست کسی نمیبینه ولی عکس العمل تون و می بینند من اصلا دیگه شوهر نمیکنم اگه ...

چه بخوای چه نخوای مردا ازاینکارا میکنن.به نظرم بدم نیس.اگه ی روز صابف بشینه سرجاش بده

صیغه یا دائم یا موقت که دائم همون عقد هس دیگه اسی چرا بیچاره رو گول میزنی زن عقدیشی دیگه 

اره خوب فقط اسمو تو شناسنامه نزاشتیم این فکر من و دوستام بود تا قبل ازدواج دور برش نداره😂😂😂😂😂😂

این دیگه زشته تو خیابون..درست کسی نمیبینه ولی عکس العمل تون و می بینند من اصلا دیگه شوهر نمیکنم اگه ...

😐از کجا میخان ببین

بابا ی انگشت میزنه به پهلوم

مگ میخاد چیکار کنه؟

خودشم رو این چیزا خیلی حساسه ک یهو یکی نبینه

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
خب کسی که بخواد کاری بکنه مه تو صیغه هم مجبورت میکنه که😔 واقعا نمیدونم چرا ی سری از هم جنسام اینقد ...

نه اون کلا پرروه اصلا رابطه واسش مهم نیست همین که منو انگولک کنه و حرص منو دربیاره کافیه براش فقط مبخواد من دق بده😁

فقط پهلو که نه😁😁😁

😂😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ بقیه چیزا رو اخه نمیشه اینجاااا گف

ولی میفهممت کااامل 😉😉😉

2706