2726
عنوان

کیا شوهرشون اینجوریه😬😬😬😬

757 بازدید | 57 پست

یه ساعت میخوایم بشینیم پا تی وی من تا برم تخمه و پف فیل چیپس و پفک و میوه بیارم واسه اقا که یه چهارم سریال رفته ولی از حق نگذریم اونم کمک میکنه ها ولی خوب چون هنوز نامزدیم میاد خونمون باهم فیلم ببینیم مامانم میگه زشته خونه ما کار کنه نزار   تا من میام برم تو اوج فیلم هی انگولکم میکنه حالا جلو مامانم مامانمم میفهمه به روش نمیاره اونم فک میکنه مامانم حواسش پرته سریاله هی بش میگم ولم کن بزا سریالمو ببینم نمیذارع چون خودش اصلا سریالارو دوست نداره حوصلش سر میره بند میکنه به من حرصم میگیره من همش باید تکرار سریال رو ببینم وای به اون روزی که شخصیت های فیلم برن تو کارهم😅دیگه نمیگه کی هست کی نیست حتی جلو بابام کرم میریزع 😅حالا خوبه بابام متنفره از سریالا همش تو اتاقشونه با گوشیش🤣 خوب خیلی بده نمییزاره یه لحظه سریالمو ببینم شما بودین چیکار میکردین یه بار بهش گفتم ساعت سریالام نیا گغت تو کل روز ساعت سریالاته خیلی پررو چیکار کنم که  ناراحت نشه ولی خوب دیگه بزاره سریال روببینم اصن تردید رو نمیدونم چی به چیشده حالا این هیچی چمدروز دیگه سیب ممنوعه شروع میشه اونموقع دیگه نمیتونم از سیب ممنوعه بگذرم بچه ها یه راهکار بدین

اینقد دوسش دارم که بعضی وقتا یادم میره تون دوسم نداره      

این که خوبه😂😂😂

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی مجرد بودم تا کف شبکه جم هم جارو میزدم از وقتی ازدواج کردم شوهرم نمیزاره نگاه کنم میگه بدآموزی داره 😂😂😂

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2728

مردا کلا سندرم انگشت بی قرار دارن

فرقی نداره کجا باشن

تو ماشین . تو خونه یا ...

اخر باید کرمشون رو بریزن

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
مردا کلا سندرم انگشت بی قرار دارن فرقی نداره کجا باشن تو ماشین . تو خونه یا ... اخر باید کرمشون ر ...

😂😂😂😂😂😂😂

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
😂😂😂😂😂😂😂

بخدااااا😂

واسه من موقع رانندگی هی دست میزنه بهم 😐میگممم نکننن

میگه دلم میخواد

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
😒😒😒

غیر اینه مگ😏😒

میخواد. نصادف کنی ماشین بگیره ازت😂😂😂

ن بااابااا خودش رانندگی‌میکنه

2706