1874
1823
عنوان

کیا شوهرشون اینجوریه😬😬😬😬

684 بازدید | 57 پست

یه ساعت میخوایم بشینیم پا تی وی من تا برم تخمه و پف فیل چیپس و پفک و میوه بیارم واسه اقا که یه چهارم سریال رفته ولی از حق نگذریم اونم کمک میکنه ها ولی خوب چون هنوز نامزدیم میاد خونمون باهم فیلم ببینیم مامانم میگه زشته خونه ما کار کنه نزار   تا من میام برم تو اوج فیلم هی انگولکم میکنه حالا جلو مامانم مامانمم میفهمه به روش نمیاره اونم فک میکنه مامانم حواسش پرته سریاله هی بش میگم ولم کن بزا سریالمو ببینم نمیذارع چون خودش اصلا سریالارو دوست نداره حوصلش سر میره بند میکنه به من حرصم میگیره من همش باید تکرار سریال رو ببینم وای به اون روزی که شخصیت های فیلم برن تو کارهم😅دیگه نمیگه کی هست کی نیست حتی جلو بابام کرم میریزع 😅حالا خوبه بابام متنفره از سریالا همش تو اتاقشونه با گوشیش🤣 خوب خیلی بده نمییزاره یه لحظه سریالمو ببینم شما بودین چیکار میکردین یه بار بهش گفتم ساعت سریالام نیا گغت تو کل روز ساعت سریالاته خیلی پررو چیکار کنم که  ناراحت نشه ولی خوب دیگه بزاره سریال روببینم اصن تردید رو نمیدونم چی به چیشده حالا این هیچی چمدروز دیگه سیب ممنوعه شروع میشه اونموقع دیگه نمیتونم از سیب ممنوعه بگذرم بچه ها یه راهکار بدین

وقتی مجرد بودم تا کف شبکه جم هم جارو میزدم از وقتی ازدواج کردم شوهرم نمیزاره نگاه کنم میگه بدآموزی داره 😂😂😂

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          وقتی دعوا داری ریپلای میکنی جوابتو نمیدم فکرنکن ترسیدم یا حرفتو قبول کردما ☺نه جونم چون از بچگی رو تربیتم زیاد کار شده ترجیح میدم با کسی که شخصیت وشعورش در حدم نیست کل کل نکنم 😉

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

مردا کلا سندرم انگشت بی قرار دارن

فرقی نداره کجا باشن

تو ماشین . تو خونه یا ...

اخر باید کرمشون رو بریزن

تو متفااااوتی  ........ چون            .....                         من عاشقتم😍 .....    به ماکارونی میگین ماکارانی ؟ 😑 خاک بار ساراتان (فان) 😂 در تاریخ ۹/۹/۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. 🌈🌱💚 هرکی کله پاچه دوست نداره با من نحرفه 😒😅 + چه نسبتی باهات داره ؟ _ قول داده محرمش بشم 👰❤ عاشق تو شدن دومین اتفاق بزرگ دنیا بود ... و پیدا کردنت اولیش 🍓

تلوزیون رو ببر تو اتاقت😄

عشق یعنی روزای طلایی💛*** یه شبه خوبه دوتایی💏***من کنارت بی قرارم بی قرارم 👼***عشق خودتی با موی مشکی🖤👸🏻 ***نگم از تو خوده عشقی👰💋 ***نگم از حالی ک دارم بی قرارم💘*** ای وای از تو دلشو ندارم بری🚶🏻‍♀️*** من مگه میزارم بری امشب💑*** ای وای از تو دلمو کجا می بری💌*** کاشکی تو بمونی نری امشب👙***امشب دستای تو مثله رقصه یه پرندس🕊️***میخندی برام خنده های تو کشندس🤯 ***هیشکی جز خودمون نمیدونه ک چمونه 😇***عشقم کاره دله منو سمتت می کشونه🚶‍♂️***ای وای از تو دلشو ندارم بری👫*** من مگه میزارم بری امشب🏇*** ای وای از تو دلمو کجا میبری🏄‍♀️*** کاشکی تو بمونی نری امشب👩‍❤️‍👨***
😂😂😂😂😂😂😂

بخدااااا😂

واسه من موقع رانندگی هی دست میزنه بهم 😐میگممم نکننن

میگه دلم میخواد

تو متفااااوتی  ........ چون            .....                         من عاشقتم😍 .....    به ماکارونی میگین ماکارانی ؟ 😑 خاک بار ساراتان (فان) 😂 در تاریخ ۹/۹/۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. 🌈🌱💚 هرکی کله پاچه دوست نداره با من نحرفه 😒😅 + چه نسبتی باهات داره ؟ _ قول داده محرمش بشم 👰❤ عاشق تو شدن دومین اتفاق بزرگ دنیا بود ... و پیدا کردنت اولیش 🍓
😒😒😒

غیر اینه مگ😏😒

میخواد. نصادف کنی ماشین بگیره ازت😂😂😂

ن بااابااا خودش رانندگی‌میکنه

1794
1718