1874
1823

شوهرمن آدم پرتوقعیه حتی تو سخت ترین شرایطم توقع داره بهش برسی، دیشب دعوامون شد، امروز منو نرسوند تا مسیری که باید با سرویس برم سرکار، بهش گفتم پول بده با آژانس برم جوابمو نداد، بعد از اینکه ۱۰ دقیقه بیرون منتظر آژانس بودم اومد بهم پول داد منم پاره کردم انداختم دور، بعدشم آژانس نیومد و منم دیگه نرفتم سرکار و دیگه هم نخواهم رفت. چرا برم سر کاری که چیزی از حقوقش برام نمی مونه و همش خرج کرایه خونه و قسط وام میشه، از طرفی هم این مرد نه منو میرسونه نه پولی بهم میده

یه مدت نرو اره فکر کرده وظیفته بزا یه ماه بدون حقوق تو بگذرونه حالا کارت چیه؟

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر کی میخواد زبان یاد بگیره درخواست دوستی بده هماهنگ بشیم 😍😍با هزینه ای که خودش تعیین میکنه 😀😀

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1883

کارت چیه اگه خستگی زیاد داره نرو

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا صفتی در کسی نباشد نمیتواند آن را در دیگری ببیند ☺ خدا جون کمک کن منم به همه ارزوهام برسم  توکلت علی الله

عزیزم ،اینو به خیلی ها گفتم:

گاهی این بی مهری ها،برای اینه که ما به خودمون بیایم.که برای هدف بزرگتری آفریده شدیم و محبت واقعی و عشق واقعی فقط برای خداست.

بزار یک ثابت رو تو دنیا برات بگم که خییییلی مهمه☝️ : رابطه ی خودتون رو با خدا اصلاح کنید تا خداوند هم رابطه ی شما رو با دیگران اصلاح کنه.

اصلاح رابطه با خداوند هم به اینه که عاشقش باشی و به دستوراتش عمل کنی.💜

زندگی واقعی ما هنوز شروع نشده.دنیا اساسا اِصالتی نداره،همه خبرها ،اون دنیاست.😇

تو اینطوری به موضوع نگاه کن که:همه ی این اتفاقات برای من چیده شده ،تا من به خودم بیام و دلم رو به دنیا نبندم.🤔

خلق را با تو بد و بدخو کند

تا تو را یکباره دل آن سو کند.

باور کن، اگه انسان همتش آخرتش باشه،دنیا ذلیلانه دنبالش میاد:این روایت از معصوم هست.✍

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                                                           لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
1826

اتفاقا برو ولی سبک رفتارت رو تغییر بده . چرا یه خانم شاغل نباید اندازه کرایه ماشینش تو جیبش داشته باشه؟ شما و همسرتون باید هزینه ها رو تقسیم کنید و با هم پرداخت کنید نه اینکه شما کل درآمدت رو خرج کنی و برای کرایه ماشین منت بکشی قید شغلت رو‌نزن توی این شرایط که همه چی گرونی هست بعدا باید برای خرید هر چیزی التماس این مرد رو‌بکنی 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
عزیزم ،اینو به خیلی ها گفتم: گاهی این بی مهری ها،برای اینه که ما به خودمون بیایم.که برای هدف بزرگتر ...

مشکل اینه که شوهرمن بسیار آدم باخداییه، شبا نمازشب میخونه، قرآن میخونه دین و ایمانش کامله ولی در مقابل من متاسفانه خیلی بد و بچگانه برخورد میکنه

1718