2737
2734
عنوان

دارم جدا میشم اومدم خونه بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 5662 بازدید | 199 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کارای دنیا برعکس شده .زنا گوزشون کج در میره طلاق میخوان .مگه زندگی الکیه نمیتونید ازدواج نکنید .البت ...

درست میگی اما دلیلای اسی واس طلاق قانع کننده نی منم ب شک انداخت یکم شبی شوهر منه

چند سالگی ازدواج دومتو کردی  شاغل بودی  و اینکه چرا از اولی جدا شدی

۳۵سالگی ازدواج دومم رو کردم. ۸ سال مطلقه بودم. به خیال خودم منتظر شدم تا با یه مورد تاپ ازدواج کنم.

سر کار نمی رفتم. درس خوندم. ولی خانواده مرفه داشتم. خونه مستقل بالای خونه پدرم. و سرمایه ای که گذاشته بودم باهاش کار کنند و از سودش گذران می کردم.

تقریبا به دلایل تو. شوهرم شغلش آزاد بود وتیپ راننده کامیونی و من ادیب. خانوادش اذیت داشتند. خسیس بود. زورگو بود.

ولی به خدا سگش شرف داشت به این دکتر با کلاس جذاب بی شرف هرزه.

کاش میموندم و زندگی اولم رو می ساختم.

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
2728

منو بردی به چه خاطراتی.

هیچ وقت تو روی شوهر اولم نگفتم ازت خجالت می کشم و چرا اینطور نیستی. ولی شوهر دومم مستقیم بهم گفت از قیافت حالم بهم می خوره.(با اینکه قیافه خوبی دارم و تو عمرم یکبار هم فکر نکردم قیافم شاید زیبا نباشه)

من شوهر اولم رو به زبون تحقیر نکردم ولی از اینکه همسرش هستم کسرشانم میشد. ولی این مردک هرزه دائم منو تحقیر می کنه. 

عزیز قدر شوهرتو بدون. مرد ساده پاک به همه دنیا می ارزه. گوربابای ظاهر و کلاس و...

زمین بدجوری گرد ه!

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!