عنوان

دارم جدا میشم اومدم خونه بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 5662 بازدید | 199 پست
امیدوارم پشیمون نشی. من شوهر اولم اینجوری بود. تحصیلات پایین. دور از این چیزا. فقط بره سرکار، برگرد ...

خدا بهتون صبر بده خیلی سخته

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

معیار شما برای انتخاب ایشون اخلاق بود . بفرما ببینم اخلاق داره یا نه . ایا ایشون به شما در مورد کارش و تحصیلاتش دروغ کفته بود ؟ 

اگر اون معیاری که در نظر کرفته بودی ایشون داره پس حق نداری زندگیشو نابود کنی 

بطور کل من با تغییر مخالفم البته نه با تغییر از عادات غلط 

چون اون ادم با اون مشخصه بدلم نشسته اگه عوضش کنم دیگه اون ادم نیست 

دوما واقعا ادم بخاطر اینکه شوهرش پیامک بازی نمیکنه میره طلاق بگیره 

تو رو خدا راستشو بگو چرا میخوای طلاق بگیری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما داریم توی خانواده فرد تحصیلکرده ی با پرستیژ کاری و شخصیتی بسیار بالا؛ و متاسفانه بسیار  بی شعور و با خصایص اخلاقی بد و نامناسب 

منتها نه اینکه راحت تحمل بشه ولی تاالان صحبتی از نبودنش هم به اون دلایل نشده چون داره ویژگی های برای زندگی کردن و موندنش درون خانواده

2728
امیدوارم پشیمون نشی. من شوهر اولم اینجوری بود. تحصیلات پایین. دور از این چیزا. فقط بره سرکار، برگرد ...

مرد زن باز نباشه

دیگه بقیش قابل حله

اونم تو این دوره 

استارتر خوشی زده زیر دلش

کاربر قدیمم  
واقعا دیگه مطمئن شدم تحصیلات شعور و شخصیت نمیاره  عزیزم ان شاالله همسرت تغییر کنه و طعم خوشبخت ...

مگر معجزه شه

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
مرد زن باز نباشه دیگه بقیش قابل حله اونم تو این دوره  استارتر خوشی زده زیر دلش

دقیقا 

دقیقا

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!

عزیزان اگرشوهرادم اخلاق نداشته باشه زندگی سم برای ادم اخلاق ومحبت باشه همه چیز هع اگر نباشه هیچ شوهرمن همین طوره اخلاق صفر بیشخصیت من بخاطر دوتا دخترام دارم زندگی میکنم 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2706