1822
1823
عنوان

دارم جدا میشم اومدم خونه بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 5630 بازدید | 199 پست

عزیزان اگرشوهرادم اخلاق نداشته باشه زندگی سم برای ادم اخلاق ومحبت باشه همه چیز هع اگر نباشه هیچ شوهرمن همین طوره اخلاق صفر بیشخصیت من بخاطر دوتا دخترام دارم زندگی میکنم 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825
نه بابا تو دیگم بجوشه همینه  یه واتساب نمیریزه یه عکسی پیامی بفرستیم به هم سرکاره  اصصصص ...

برو خدا رو شکر کن!!  من یه دوستام از دست شوهرش دیوونه شده  بسکه شوهرش تو اینستا با دخترها پیام می ده و دوست می شه  تا حالا دو بار بهش خیانت کرده!!!

یه رییس هم داشتیم خیلی به روز بود خوشتیپ بود و اجتماعی و بگو و بخند!!!  همیشه زودتر از تموم شدن ساعت کار  می رفت دنبال عشق و حالش!!  زنش معمولا سه ساعت بعد رفتنش زنگ می زد می پرسید شوهرم هنوز سر کاره؟؟؟!!!   می گفتیم نه و واقعا هم نمی تونستیم بهش بگیم امروز رفته سر قرار!!!!

میتونی باحرف زدن حلش کنی اگه به شوهرت خواسته هاتو بگی وبگی اگه نمیتونی جدابشیم منظورم اینه یه فرصت ب ...

دادم خسته شدم 

الان با چقدر عکرو حستب کتاب گفتم خونه رو عوض کنیم اصلا تو فکر این چیزا نیست 

اصلا نمیگه بابا خونه من شهر دیگست خانومم نیاد چی 

الان یه مشتری خوب برا خونمون پیدا شده میگه نه 

من چقدر گذاشتم تو دیوار چقدر فکرو خیال کردم تا این مشتری اومده 

سلام کاربر مطبوع

میدونستم آخر همین تاپیکو میزنی

مگه خداحافظی نکردی گفتی نی نی یار لغوت کنه؟

مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت 💔😭 خیلیا رو بردیم بالا، اشتباه کردیم! 😑من همه ی حرفامو با عکسای مسخره میزنم، لطفا عکسایی که میذارم رو استفاده نکنید تو تاپیکا😒😝
1826
نکرد

انقدر خودتو اذیت نکن

بنظر من با این وسواس فکری که داری، کار درست رو داری میکنی

یعنی به نفع جفتتونه خصوصا شوهر بنده خدات

چون یک عمر باید ازت سرکوفت بشنوه که چرا دکترا نگرفته؟ چرا دیپلمه؟ چرا به روز نیست؟

باید دنبال کسی باشی که فکر کنی هم سطحته

بنظرم با توجه به کاربری های زیادی که داشتی و تمام تاپیکات، بهترین راه جدا شدنه و بعد درمان خودت

به خدا دارم خواهرانه میگم بهت. وسواس فکری آدمو نابود میکنه ، خودم دیدم از نزدیک

مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت 💔😭 خیلیا رو بردیم بالا، اشتباه کردیم! 😑من همه ی حرفامو با عکسای مسخره میزنم، لطفا عکسایی که میذارم رو استفاده نکنید تو تاپیکا😒😝
انقدر خودتو اذیت نکن بنظر من با این وسواس فکری که داری، کار درست رو داری میکنی یعنی به نفع جفتتونه ...

من شوهر زرنگ و تحصیلکرده میخواستم 

نه بی دست و پا 

شوهر هدفمند باذوق خوش ذوق اجتماعی بگو بخند 

بخدا حس میکنم مجردم 

من شوهر زرنگ و تحصیلکرده میخواستم  نه بی دست و پا  شوهر هدفمند باذوق خوش ذوق اجتماعی بگو ...

درکت میکنم ولی خب عجله کردی تو ازدواج

راستش من زیاد نمیشناسمت اما از رو همین تاپیکات کاملا حس میکنم خودتم افسرده ای و یه کم سردی

اگر فکر میکنی باهاش تفاهم نداری همینجا تمومش کن، اونم اذیت نکن

[QUOTE=157130875]درکت میکنم ولی خب عجله کردی تو ازدواج راستش من زیاد نمیشناسمت اما از رو همین تاپیکات کاملا حس 

خونواده ها خییییلی ناراحت میشن 

اما من یه خونه کوچیک میخرم و میرم توش خونه کسی هم نمیرم 

ولی ای کاش قبل عقد قشنگ فکر میکردی

تو که میدونستی آرمانها و آرزوهات چیه؟ چرا تن دادی به ازدواجی که میدونستی طرفت هم کفوت نیست؟

خب این هم ظلم به خودته هم اون آقا

خودت که ادعا داری تحصیلکرده و اهل مطالعاتی نباید بدون شناخت کافی عقد میکردی

1718