2726
عنوان

۷۰ ضربه چاقوی عروس بر پیکر مادرشوهر!

| مشاهده متن کامل بحث + 3102 بازدید | 156 پست
مادرشوهرش اذیتش کرده بود؟

اره اونم بیست سال عذابش داده بود برای همین اخرین دفعه که باهاش دعوا کرد قاطی کرد 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خاک تو سرتون  اول صبحی این چه داستانیه میذارین واقعا که  روزتون رو با داستان قتل شروع می ...

خیلی ممنون اینقد اسون منو داغون کردی😐😐😐😐😐

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄
مادر شوهر من تو مجردی شوهرم هر روز باهم جنگ داشتم همش میگفت برو زن بگیر راحت بشم ازت . الان که مستقل ...

دقیقا مادرشوهر من.... من و پسرش رو توی خونش جلوی خودش با حرف هاش ب جونه هم انداخت ک توبه کردم ک دیگه نرم خونشون

2728
اره اونم بیست سال عذابش داده بود برای همین اخرین دفعه که باهاش دعوا کرد قاطی کرد 

با چی به قتل رسوندش عزیزم؟خواهرت بچه داره؟نظر شوهرش چیه سرد نشده؟

همه توضیح بدم تو این تاپیک کامل گفتم بخونید و اینکه 
الان در چه وضعی؟ ؟؟

وضعش همین زندانه که توشه وضعش اینه که زندانش توشهرمانیس و هزارتا غصه دیگه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
با چی به قتل رسوندش عزیزم؟خواهرت بچه داره؟نظر شوهرش چیه سرد نشده؟

😐اتفاقا بعد از این اتفاق گرم تر شده و بیشتر از قبل عاشقش شده😑😑مادرشو کشته ها سرد شده هم شد سوال؟؟؟

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
مادر شوهر من تو مجردی شوهرم هر روز باهم جنگ داشتم همش میگفت برو زن بگیر راحت بشم ازت . الان که مستقل ...

منم باهات همدردم. ب نظرم اینا رو فقط باید خدا ادب کنه .بمیرنم باعث عذاب ادمه. تاپیک اولی منو بخون. مادرشوهرم کلی عفریته بازی درآورد حاضر نیستم دیگه باهاش حرقچف بزنم اونوقت شوهرم میگه اگه بلایی سرش بیاد میکشمت. حالا فک کن این ب مرگ طبیعی بمیره من آسایش ندارم چ برسه ....

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄

واللا تو همین سایت هفته پیش یه کاربر اومد گفت مادرشوهرم رو تو پله هول دادم الان چندوقته تو کماست به شوهرش و اینا هم نگفته بود بعدم می‌ترسید به هوش بیاد و ماجرا رو به همه بگه

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ما عروسمون برعکسه

خدا هدایتش کنه اینقد نیش و کنایه میزنه 

طفلی مامانم اینا میخان خونه بفروشن

بهش 1میلیارد بدن بره زندگی کنه خونه بخره

نمیدونید چیکارمون که نمیکنه

ما غذاهای خونشو میپزیم ولی بازم بدمونو میگخ مارو نمیزاره حتی با داداشمون 1ثانیه حرف بزنیم

2706