2737
2734
عنوان

۷۰ ضربه چاقوی عروس بر پیکر مادرشوهر!

| مشاهده متن کامل بحث + 3106 بازدید | 156 پست
😭😭 دیوانه

واقعا آدم تو عصبانیت دیوانه میشه. این درس به تی هست برای همه.‌مخصوصا اونایی که مدام ی نفرو سرزنش میکنن باعث میشن طرف عقده های فروخورده اش رو ب بدترین شکل بروز بده 

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس چرا نوشتی ضربه چاقو عروس  اینکه شوهرش کشتش

نه دیگه ادامشو بخون 

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄
2731
 عروسه ۲۳سالشه چجوری دختر ۶ساله داره😑۱۷سالگی؟🤕 دلم برا دختره ۶ساله سوخت😭

عروس بیست و پنج ساله 

عزیزم من خودم از مادرشوهرم خیلی کشیدم. طاقت آدما فرق داره .واقعا فک کن طرف چقدر عصبانی بوده با هفتاد ...

میفهمم چون خودمم ازهمون خیلی ازار دیدم ولی بازم میدونم که از قصاص عروس نمیگذرن 

من خودم توروستامون دوبار اینجور شد رفتم واسه عروس رضایت بگیرم اعدام نشه برگشتم بعداز چهارسال که از مرگ مادرشون میگذشت گفتم که انصاف داشته باشن مادرشون باعروس خوب رفتارنکرد عروس عصبانی شد اونوقت دخترش اومد جلو محکم زد درگوشم گفت حالا که مادرمونو بدمیدونید اصلاً رضایت نمیدیم چون گفت برای عروس مادرشوهربود ولی برای اونو وبرادرش مادربود

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2738
به حد جنون رسونده بودنش که این کارو کرده.. 

آره دیگه.‌ادنایی که عقده های فروخورده دارن و سالها سرزنش شدن یهو ب چنین هیولایی تبدیل میشن .یاد فیلم پس از باران افتادم.‌مادر خانوم بس آنقدر تو سر داداشش نیزد که بالاخره از اون ی دیو ساخت که جون همشونو کرفت. 

من نمیدونم مادرا وقتی نمیتونن از پسراشون جدا شن چرا زنشون میدن  نگه دار عتیقه رو برا خودت ...

واقعا 

2706