2726

دخترم 25 روزشه بخاطر دل درد بردیمش دكتر گفت نفخ داره بعد شیر حتمن اروغشو بگیر حتا توی خواب،شربت كولیكز و پدی لاكت داده هنوزم دلدرد داره، ،اینم بگم به هیچ عنوان غذای نفاخ نمیخورم و یكسره زیره و نعنا و كلپوره میخورم خودم تا شیرم مشكلی نداشته باشه. ولی نی نی وقتی خوابه بلندش میكنم آروغ نمیزنه،چیكار كنم؟؟؟؟؟

مادر یک فرشته هستم   

عزیزم این تا چهل روز طبیعیه بعضی ها هم تا سه ماهه

پسرم منم همینطور بود 

شکمش کبود می‌شد از فشار

چهل زانو بشین و بچه رو برعکس بزار رو پات جوری که زانوت روی شیکمش باشه و ولی فشار نده و دستتو بزار زیر سر و گردنش بعد کمرشو ماساژ بده

من سی دیداموزش ماساژ داشتم بهترینش همین حرکت بود

عزیزم این تا چهل روز طبیعیه بعضی ها هم تا سه ماهه پسرم منم همینطور بود  شکمش کبود می‌شد از فش ...

ینی درد دلش طبیعیه؟؟ خداكنه تا 40روز خوب شه.از ده روزگی دل دردش شروع شده

مادر یک فرشته هستم   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببیین کلا دوا بدی ندی بچه نفخ داره فقط یکم اروم نگهش میداره نفخ منم دخترم ده ماهشه 

کشیدم اینروزارو 

تا دو ماه دارن بعضیام از چهل روز بهترن ولی اکثرا دوماه یا سه ماه دارن 

پدی لاکت خیلی خوبه پنج قطره صبح پنج قطره عصر غروب بده 

من کامی کام هم میدادم بعد دیدم خیلی شل شد شکمش کم کردم 

همینا کافیه 

هی ماساژ بده پشت شکم اروم بگیر 

2728
ینی درد دلش طبیعیه؟؟ خداكنه تا 40روز خوب شه.از ده روزگی دل دردش شروع شده

ن پس طبیعی نی 

منم مث تو بودم خواهر 

طبیعه طبیعیه چ سختی کشیدم همه فامیلم مادرم دورن 

شبا داخل پتو میزاشتیم تاب میدادیم 

خیلی بردمش دکتر الکیییی همون پدی لاکت خوبه 

تا سه ماه طبیعیه دل درد

ن پس طبیعی نی  منم مث تو بودم خواهر  طبیعه طبیعیه چ سختی کشیدم همه فامیلم مادرم دورن&nbs ...

خدا خیرت بده خیالم راحت كردی عزیزم،ایشالا زودی بگذره،دل درد میشه من براش غصه میخورم خیلی اذیت میشه

مادر یک فرشته هستم   

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنین

https://gahvare.net/i/5f0ff8a5bd03b