2737
2734
عنوان

آزمایش ادرار دارم قرص خوردم رنگشو نارنجی کرده☹

| مشاهده متن کامل بحث + 740 بازدید | 43 پست
نمیشه فردا نیستم اخه😐 ای خدا من چقدر خنگم

اصلا فردا هم بری باز اثرش هست 

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.

واسه عفونت ادراری درسته؟

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زنگ بزن از آزمایشگاه بپرس.اون قرص رو منم یبار خوردم دیدم نارنجی شده همه سنگ توالت نارنجی کرد دیگه نخ ...

اولش ترسیدم ....اومدم شوهرم داشت پفک میخورد برگشتم گفتم وااای نمیدونی چیشد که رنگش  رنگه پفک شد 😁😂😂😂😂😂😂ازقصد گفتم 😜

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
نمیشه فردا نیستم اخه😐 ای خدا من چقدر خنگم

برای عفونته؟اخه گفتی ادرار نارنجی شده من عفونت داشتم دکتر قرص داد رنگ پفک شده بود😂😂😂😂😂😂

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2728
واسه عفونت ادراری درسته؟

اره😖😖از سوزش دیگه طاقت نداشتم گفتم بخورم نمیدونستم اینجوری میشه که

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
اره

مدلش همونجوریه اون 

ما گاهی میخوردیم بدون تجویز پزشک مسکنه بیشتر 

ولی خب من حساسیت دارم بهش وقتی میخورم دلم انگار عینه نبض محکم تر میزنه،خیلی وقته نمیخورم دیگه

لطفا برای حال خوبم آرامشم و حاجتم یه صلوات بفرستید⁦♥️⁩

عزیزم اگه انتی بیوتیک میخوری جواب آزمایش کشت ادرارت منفی میشه ...ولی اگه آزمایش ادرار خالی داری مشکلی پیش نمییاد ..

2738
عزیزم اگه انتی بیوتیک میخوری جواب آزمایش کشت ادرارت منفی میشه ...ولی اگه آزمایش ادرار خالی داری مشکل ...

کشت ادار چیه؟؟....فقط آزمایش ادراره فقطم یکی  قرص خوردم

دقیقا مثل من منم خوردم قرار بود فردا صبحش برم قبول نکردن حالا اینو میخورپ بعد یه هفته میرم حالا چیزی هم نشده ها الان بری میخوان ببینن عفونته یا نه دوباره میگن برو قرص هاتو تموم کن بعد یه هفته باز بیا دوباره میگیرن ببینن رفع شده یا نه چه بهتر بعد خوردن قرص برو مطمئن هم شو که رفع شده کلا 

دقیقا مثل من منم خوردم قرار بود فردا صبحش برم قبول نکردن حالا اینو میخورپ بعد یه هفته میرم حالا چیزی ...

عه خب قرصو میبرم اگه قبول نکردن بعد تموم شدنش میخورم

الان نرم باید سوزشو تحمل کنم 😔نمیتونم 

ن جانم قرص هارو همین که بخوری سوزشی نخواهی داشت تحمل هم نمیکنی خوب میشی

تاثیری رو ازمایشت نمیزاره برو آنجام بده منم یه بار با خوردن قرص آنجام دادم 

به من که گفتن تاثیر داره نمیدونم والله متخصص هم گفت هرچی باشه اینور اونور نشون میده 

2706