2703
2553
عنوان

شوهرم مشکوک ب کروناهه😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 64 پست
چرا بابا بیچاره ماسک میزنه ما خیلی رعایت میکنیم از روزی که کرونا شدع پارک نرفتیم تفریح جایی نرفتیم&n ...

وای مثل ما

من و شوهرم بخاطر بارداری من خییلی رعایت کردیم

شوهرم از عید بیکارشده چند بار موقعیت شغلی پیش اومد ولی چون محیط هایی بود ک پرخطرن نرفت بخاطر من 

همه چیو ضد عفونی میکردیم

ماسک و الکل مثل چی تموم میشد از بس حساس بودیم

نمیدونم از کدوم گوری اومد

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خدا اگه یه فرد مریض یا مسن ازشون بگیره که کارش تمومه خونش گردن ایناس

اره بخدا منم برا همین بیشتر رعایت میکنم همشون بچه کوچیک دارن میگم مسیولیت اونام با شماس اونا که چیزی نمیدونن 

2720
چند شب خورد؟

بستکی ب پیشرفت بیماری داره و وخامت حال. اکه مریض طوریش نباشه سه شب هر شب نصف قاشق چایخوری بدون آب موقع خواب میل بشه بعدش چیزی نخوره تاصبح

اگه حالش وخیمه صبح و شب بخوره . درکنارش برای تنکی نفس و بدن درد هم از داروی جامع امام رضا استفاده بشه فوق العاده هست این دارو. برای عفونت بدن صبح ناشتا ی داروی جامع با ی لیوان آب عسل که بهتره ولرم باشه بخوره .برای تنکی نفس هم سه شب داروی جامع با آب رازیانه خورده بشه. آب رازیانه هم اینطوریه که دو ق غ خ رازیانه رو با دولیوان آب میجوشوتی طوری که ی لیوان ابش باقی بمونه .اونو صاف میکنی ولرم که شد با داروی جامع میخوری 

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄
شما مرد هستین درسته؟ منم شوهرم همه علائم رو داشت  تست نداد ولی دکتر گفت کرونااا چند روز استر ...

خخخخ نه بابا خانومم . آره بیشتر کرونا ترسش مردمو از پا درآورده 

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄
2714

عزیز دلم انشالله که نیست و دوم تا تست نده که مشخص نمیشه رو هوا نمیشه گفت مشکوکه به کرونا چون کرونا تمام علائم های آنفلانزا و سرما خوردگی و داره..باید ببینی حالش چه طوری..بعدش اگه بیماریش پیشرفته بود بستری میشد..اینای که تو خونه هم قرنطینه میشن راحت درمان میشن..انشالله نیست و زودی هم خوب بشه دلت شاد بشه..الهی امین

بلاخره یه جا ازم امضا خواستن این موفیقت و مدیونتون هستم 😭😭💪🏻💪🏻

عزیزم کرونا ترس هم داره...دکتر توی صفحه اینستاش نوشت تخت خالی نداریم مگر اینکه یک نفر فوت کنه...بهترین چیز  همین شوهر شماست که اگرم گزفته باشه حداقل اینکه زود تشخیص دادین...خداروشکر ..

دقیقا عین شوهرمن تازه من باردارم هستم تست خونش هم منفیه ها ولی بویایی و چشاییشو از دست داده

تست خون معتبیر نیست

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ
عزیزم کرونا ترس هم داره...دکتر توی صفحه اینستاش نوشت تخت خالی نداریم مگر اینکه یک نفر فوت کنه...بهتر ...

عزیزم اینقدربهش استرس نده خفیف گرفته خوب میشه دکتره میگفت درصدمرگ ومیرش پایین هستش فقط سرعت انتقالش بالاست بعدم تاگرونی میشه سری امارکرونامیره بالا که یک وقت مردم تجمع نکنند

عزیزم اینقدربهش استرس نده خفیف گرفته خوب میشه دکتره میگفت درصدمرگ ومیرش پایین هستش فقط سرعت انتقالش ...

دکتر داره میگه .تو صفحه شخصیش...باشه شما ها ساده نگاه کنید بهش ...من گفتم بهشون خیلی خوبه که زود تشخیص دادن چون همین دکتر میگفت بیشتر مراجعانم اولش فکر میکردن زیر باد کولر خوابیدن بدنشون خشک شده...

2706