2726
عنوان

شوهرم مشکوک ب کروناهه😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 64 پست
دیروز کم گریه نکردم اصن روهوا بودم خیلی حالم بد بود 

😐😐😐از کرونا یه غول هفت پیکر برامون ساختن 

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......
دقیقا عین شوهرمن تازه من باردارم هستم تست خونش هم منفیه ها ولی بویایی و چشاییشو از دست داده

قطعا کروناس ولی انشاءالله خفیف باشه مشکلی نداره منم اوایل بارداری خفیفشو گرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیروز کم گریه نکردم اصن روهوا بودم خیلی حالم بد بود 

وا گریه نداره

خفیف گرفته

خوب میشه

فقط بهش برس

لیموشیرین زیاد بده بخوره

آبگوشت بده

چیزای گرم بده

برا ظهور امام زمانمون(عج) دعا کنیم                                              الهم عجل الولیک الفرج
2728
قطعا کروناس ولی انشاءالله خفیف باشه مشکلی نداره منم اوایل بارداری خفیفشو گرفتم

منم گرفتم خوب شدم

برا ظهور امام زمانمون(عج) دعا کنیم                                              الهم عجل الولیک الفرج
اره بهش سوپم دادم دعا کنید که خوب بشه 

زووووود خوب میشه خیالت جم

من تمام اطرافیانم گرفتن همه هم خوب شدن

زووووود خوب میشه خیالت جم من تمام اطرافیانم گرفتن همه هم خوب شدن

ما از اطرافیانمون کسی نگرفته تاحالا بخاطر همونه استرس دارم  دیشب ازبس استرس داشتم بالا اوردم سر نماز 

😐😐😐از کرونا یه غول هفت پیکر برامون ساختن 

واقعا .نفعشون دراینه که مردم بترسن از کرونا. وگرنه کلی آدم که از داروی امام کاظم نتیجه گرفتن درخواست دادن برای تحقیق و استفاده ازین دارو. چندین پزشک و هیات علمی هم مار تحقیقی کردن اما وزارت بهداشت با علم ناقص خودش حتی تحقیق هم نکرد فقط چشم بسته رد کردن. واقعا خون اینهمه آدم که مردن گردن اینهاست .من داداشم تستش مثبت شد سریع براسچش دارو سفارش دادم فرستادیم براش. اصلا هیچ علامتی بروز نداد .طوریکه بابام نیگفت این دروغ میگه کرونا داره چرا هیچیش نیست😅😅

و جاللبتر اینکه داداشم کلا بدنش ضعیفه و خیلی مریضه. امام معجزه این داروها رو که دیده الان برا بقیه مریضیهاشم دنبال طب اسلامی میره 

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄
چ علائمی داشتی

یه شبانه روز تب لرز شدید

استخون درد

پاهام خیلی دردمیکرد

شوهرم پاهامو ماساژ میداد من از درد گریه میکردم ولی بعد یه روز خوب شدم

بعدم علائم سرماخوردگی معمولی

بعد دو روز حس بویایی وچشاییم کامل رفت

بعد یه هفته هم برگشت

ولی آزمایش منفی بود

تنها آزمایشی که درس جواب میده آزمایش اصلی کروناس که از مخاط حلق وبینی گرفته میشه

2706