2737
2734
عنوان

لطفا بیایید خواب دیدم

108 بازدید | 13 پست

دوستان کسی میدونه خواب ظرف مسی وچون خریدن چه تعبیری داره ؟تو خواب دیدم بابام برام ظرف میخرید

حقیقت زندگی آدما اون عکسایی نیست که توی فضای مجازی به اشتراک میزارن،حقیقت زندگی شون اون چیزاییه که نه ازش عکس میگیرن نه جایی به اشتراک میزارن!!

مسی وچدن 

حقیقت زندگی آدما اون عکسایی نیست که توی فضای مجازی به اشتراک میزارن،حقیقت زندگی شون اون چیزاییه که نه ازش عکس میگیرن نه جایی به اشتراک میزارن!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تعبيرش عاقبت بخيري و سعادته 

تعبير خوبي داره عزيزم 

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
2728

توی گوگل بزن تعبیرخواب ظرف مسی برات میاد.

من همیشه تعبیر خوابهامو توی گوگل میخونم

توروخدا منو لایک نکنید،ممنون،رَبِّ   لا   تَذَرْنی   فَرْداً    وَ    أَنْت   خَیْرُ الْوارِثین
ان شالله جهاز برلت میخرع شاید عروسی درپیش باشه

عزیزم ازدواج کردم

تعبيرش عاقبت بخيري و سعادته  تعبير خوبي داره عزيزم

وای مرسی 

2738
تعبیری نداره.الکی فکرتو مشغول خوابا نکن

🥴🥴

مال وبرکت هست

ممنون عزیزم 

میگن خواب دیدی برا هرکسی تعریف نکن مگه اهلش باشه(یعنی علم تعبیر بلد باشه) 

آخه خواب اگه صادقانه باشه  مثل یه تقدیر میمونه که بالای سرت میمونه به محض اینکه اولین نفر که تعبیرش کرد همون سرت میاد 

پس 1،خوابت رو فقط به اهلش تعریف کن نه اینکه اینجا بزاری هرکی یه چیزی میگه وممکنه خدای نکرده بد تعریف کنه 

2،همه امون عادت داشته باشیم کسی خوابش رو تعریف کرد حتما به خیر تعبیر کنیم ولو اینکه تعبیرش بد باشه 

یاحق 

من عاشق خودم هستم چون من معجزه ی خدام🥰😄😄😍خانمای عزیزازتون خواهش میکنم برای ارامش دل همه امون،شفای بیماران وعاقبت بخیریمون یه صلوات بفرستید🤗منم از خدا میخام بحق این ایام هرچی تو دلتونه زود زود براورده بشه🙏💐

[QUOTE=157129164]میگن خواب دیدی برا هرکسی تعریف نکن مگه اهلش باشه(یعنی علم تعبیر بلد باشه)  آخه خواب اگه صادقان .../QUOTE]👌👌