2726
عنوان

خانومای قدکوتاه چطور رانندگی میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4144 بازدید | 28 پست
من ۱۵۰ برای گواهینامم مشکلی ایجاد نکرد

میگم ایراد از ماشین ماست اصلا صندلیش انگار حالت گرفته سر قد همسرم🤪🤪🤪بامن راه نمیاد

من عاشق خودم هستم چون من معجزه ی خدام🥰😄😄😍خانمای عزیزازتون خواهش میکنم برای ارامش دل همه امون،شفای بیماران وعاقبت بخیریمون یه صلوات بفرستید🤗منم از خدا میخام بحق این ایام هرچی تو دلتونه زود زود براورده بشه🙏💐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من قدم ۱۵۸ ..با پراید، ۲۰۶، پرشیا، کمری، پرادو  و لندکروز  رانندگی کردم هیچ مشکلی هم نداشتم.

باید حد ماشینت را متوجه بشی، اینکه بخوای تمام کاپوت و جلوی ماشین و چاله چوله های خیابون را ببینی که اصلا امکان پذیر نیست به خاطر طراحی ماشین.

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
2728
من قدم ۱۵۸ ..با پراید، ۲۰۶، پرشیا، کمری، پرادو  و لندکروز  رانندگی کردم هیچ مشکلی هم نداشت ...

آخه ازوقتی بالشت گذاشتم کامل تموم چاله چوله هارومیبینم خیلی خوبه بخدااونقدرذوق میکنم

قبلا هم رانندگیم خوب بود اماالان همه چیومسلط میبینم خیلی دوست داشتم این مشکلموحل کنم 😓

من مطمئنم اگه یه روزی پولداربشم فرداش امام زمان ظهور میکنه وهمه چی صلواتی میشه!😏🤦
منم همینم. مشکلی هم نداشتم با ۴۰۵ بابام و ۲۰۶ خودمون. چاله چوله ها رو باید از دورتر ببینی. اگه نمیبی ...

عینکیم عزیزم

آخه خیلی خوبه کلی تسلط پیدا کردم حیف شد😭

مایه فامیل داشتیم راننده ماشین سنگین بود قدش کوتاه بودخیلی اونوقت واسه اینکه پاش به پدال برسه رفته بود یه تیکه آهن جوش داده بودوپدال روآورده بودبالاتربنظرت واسه منم میشه اینکارروکرد؟

من مطمئنم اگه یه روزی پولداربشم فرداش امام زمان ظهور میکنه وهمه چی صلواتی میشه!😏🤦
آخه ازوقتی بالشت گذاشتم کامل تموم چاله چوله هارومیبینم خیلی خوبه بخدااونقدرذوق میکنم  قبلا هم ...

خودت مشکل را ایجاد کردی ، اینکه بخوای چاله چوله خیابون را ببینی و بالشت بگذاری زیر پات باعث میشه پات به کلاچ نرسه. 

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
عینکیم عزیزم آخه خیلی خوبه کلی تسلط پیدا کردم حیف شد😭 مایه فامیل داشتیم راننده ماشین سنگین بود قد ...

میتونی کمی کلاج رو ببری بالا...

اهن جوش نده برو مکانیکی مشکلت رو بگو بهت یک راهکار میده..