2726
عنوان

درمان سریع عفونت بدن

26386 بازدید | 23 پست

سلام بجه ها..میگم واسه عفونت بدن چی خوبه که زود ازبین بره..شنیدم ..بابونه و پولک بهتره..من الاان چن هفتس کلا شکمم و اطراف نافم معدم کلا هم میسوزه هم درد داره.میترسم کل بدنم‌عفونت بگیره

🥺خدایا به بزرگی خودت قسمت میدم‌..اونایی که بچه دارنمیشن براشون اولادصالح عنایت بفرما😭

آویشن هم خوبه❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ازکجا میدونی عفونته پاشو برو سونوگرافی خب

چون قبلا هم‌اینجوری شدم یه بار دکتر گفتن عفونت داری

🥺خدایا به بزرگی خودت قسمت میدم‌..اونایی که بچه دارنمیشن براشون اولادصالح عنایت بفرما😭

من بعد از زایمان چندین بار بخیه هام عفونت کرد هربار هم داروی جامع امام رضا با آب عسل خوردم.‌ی بارم پیارسال استخوان درد شدید بهم دست داد علایم آنفولانزا داشتم بازم داروی جامع با آب عسل خوردم نیم ساعت نشد همه دزدام خوب شد .واقعا معجزه آسا بود تاثیرش

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄
سیر خام اول صبح

اره اینم‌میدونم..ولی تاحالا اصلا لب نزدم .حالم بهم‌میخوره ازبوش خودش

من بعد از زایمان چندین بار بخیه هام عفونت کرد هربار هم داروی جامع امام رضا با آب عسل خوردم.‌ی بارم پ ...

چطور درست میشه

چون قبلا هم‌اینجوری شدم یه بار دکتر گفتن عفونت داری

منم دقیقاا عین خودت الان دوروزه دلدردم وحشتانک سوزش عفونتم ازقبل دارم نمیدونمه مال عفونته یایه چیزدیگه

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...
منم دقیقاا عین خودت الان دوروزه دلدردم وحشتانک سوزش عفونتم ازقبل دارم نمیدونمه مال عفونته یایه چیزدی ...

اره منم کل شکمم فقط میسوزه درد داره نفخ هم‌کردم

اره منم کل شکمم فقط میسوزه درد داره نفخ هم‌کردم

من درد دارم سمت راست شکمم نمیدونم تخمدونه رحم کجاست باسوزش خارش واژن 

شماشایدماله معدته؟

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...
اره اینم‌میدونم..ولی تاحالا اصلا لب نزدم .حالم بهم‌میخوره ازبوش خودش

مثله قرص تکه کن قورت بده اصلا بدش تو دهنت حس نمیشه بعدش ابجوش بخور 

اگه معدرت میخوام اون قسمتت عفونت داره من یه بار شدم عسل و نمک قاطی کردم گذاشتم دستمال گداشتم جلوی اون قسمت روش لباس پوشیدم چنربار درطول روز تکرار شد اولش میسوختا چون نمک داشت ولی ببین چتد روزه خوب شدم چون به خاطر عفونت من ترشحات وحشتناک داشتم خدارو شکر حل شد 

2706