2726

🏞 لینک کانال مشاوران تنهامسیری:

http://eitaa.com/joinchat/1158414338Cb70fb512bd

🌺 در این کانال مشاورۀ #خانواده #تربیت_فرزند، #اصلاح_تغذیه #درمان‌بیماریها #محاسبه‌خمس، #همسرداری #تربیت‌دینی #مشاوره‌تحصیلی ارائه میگردد👌

پیشنهادات و انتقادات :

@mirabi

رو به بیرون زدن از خویش، دری میخواهم !:)🌿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🏞 لینک کانال مشاوران تنهامسیری: https://eitaa.com/joinchat/1158414338Cb70fb512bd 🌺 در این ...

عزیزم این مشاورا میتونند بهت کمک کنند نیم ساعت 20 هزار تومن فکر میکنم ولی بیش از نیم ساعت میشه اکثرا من استفاده کردم هالی هستن 

رو به بیرون زدن از خویش، دری میخواهم !:)🌿
2728
هووو چ خبره مگه چیکار میکنه؟

نميدونم والا

ديگه اينستا همه رو شاخ كرده

تا قبل اينستا منت ميكشيدن يكي بره پيششون

يه خانم روانشناس تو اينستا ديدم ازش وقت خواستم گفت ٤٥ديقه ٢٠٠🙄

بعدشم گفت تا أوائل آذر وقت ندارن الان پول و بريز  رزرو كن😐

نميدونم والا ديگه اينستا همه رو شاخ كرده تا قبل اينستا منت ميكشيدن يكي بره پيششون يه خانم روانشنا ...

یا خدا چه خبره ۲۰۰😱...من اگه افسرده ام باشم با شنیدن این قیمتها خودم خوب میشم😂

ان شالله دل همه پر از آرامش و خوشی باشه💖
یا خدا چه خبره ۲۰۰😱...من اگه افسرده ام باشم با شنیدن این قیمتها خودم خوب میشم😂

آره والا روانياي پولكي😀😀

تازه انقدرم تو پستاشون قسم ميخورن كه من شمارودرست دارم و هدفم آرامش شماست و از اين حرفا

آره والا روانياي پولكي😀😀 تازه انقدرم تو پستاشون قسم ميخورن كه من شمارودرست دارم و هدفم آرامش شماس ...

خدایا حالا 

بری پیششونم همون حرفهایی که خودت میدونی و تو کتابا فراوونه تحویلت میدن ...نه بیشتر

ان شالله دل همه پر از آرامش و خوشی باشه💖

گلم من یه روانشناس عالی میشناسم و خودم و جاری م هم پیشش میریم کارش حرف نداره خیلی هم با وجدانه اصلا پولکی نیست

هزینه ش هم ۹۰ تومنه ساعتی ولی بازم اگه مشکل مالی داشته باشید تخفیف میده و خیلی مهربونه 

، وقت آنلاین هم میده 

خواستید پیام بدید براتون بفرستم ایشالله مشکلتون حل شه منم دعا کنید 

منتظر نینی خوشگلمونیم 😍
2706